Emilia Komarnicka i karmienie piersią
fot. Instagram/emilia_komarnicka_klynstra

Emilia Komarnicka dzieli się MAGIĄ karmienia piersią. Fanki urażone. Słusznie?

Emilia Komarnicka, która niedawno urodziła drugiego synka, podzieliła się z internautami emocjami towarzyszącymi przy karmieniu piersią. Obserwatorki, które karmią swoje dzieci butelką, poczuły się jednak zaatakowane.
Aleksandra Zaborowska
Emilia Komarnicka i karmienie piersią
fot. Instagram/emilia_komarnicka_klynstra
Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki cieszą się właśnie z narodzin drugiego synka – Tymoteusza. Z tej okazji aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat karmienia piersią. Niektóre z fanek odebrały jednak to jako przytyk do sposobu, w jaki karmią swoje dzieci.

Emilia Komarnicka o karmieniu piersią

„Karmienie to dla mnie jeden z ukochanych aspektów macierzyństwa. Zawsze próbuję być w tym procesie z moimi chłopakami w pełni (no chyba że akurat robię zdjęcie dla Was i mam telefon w ręku, ale to naprawdę wyjątek), bo mam poczucie, że najważniejsza w pożywieniu dla dziecka jest intencja” – napisała aktorka pod zdjęciem.

Komarnicka zachwycała się bliskością, którą można nawiązać z dzieckiem podczas karmienia. Podkreśliła także, że kluczową rolę gra tutaj dobra intencja mamy karmiącej, która chce nasycić swoje dziecko miłością i zdrowiem.

„To zdecydowanie bardziej odżywczy składnik, niż cała reszta zawarta w mleku. Karmię Go i myślę - miłość, zdrowie, szczęście, siła, bezpieczeństwo, spokój... I mam poczucie, że wszystko to płynie z mlekiem do Niego. Tak, tak czasem nie mam siły, czasem chciałabym się najeść czegoś, co niekoniecznie byłoby dla niego zdrowe, ale generalnie czerpie niesamowitą siłę” – dodała.

Wiele fanek odebrało jednak to osobiste wyznanie jako przytyk.

„Dziewczyny, które nie możecie karmić piersią - nie dajcie sobie wmówić, że nie macie bliskości z dzieckiem, bo nie karmicie piersią, zwłaszcza jeśli ta wersja karmienia powodowała raczej frustracje, złość dziecka i waszą” – zaapelowała jedna z mam.
Fanki urażone postem KomarnickiejFanki Komarnickiej urażone postem o karmieniu
Aktorka jednak odpowiedziała na wszystkie krytyczne komentarze i podkreśliła, że oczywiście to każda mama wie, co jest najlepsze dla jej dziecka.
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak wybrać butelkę do karmienia niemowlaka - film
Zobacz, jak powinna wyglądać butelka dostosowana do potrzeb małego dziecka. Ekspert podpowiada, jak utrzymać butelkę w czystości.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy