Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o planach na kolejne dziecko
fot. Instagram/agakaczor

Emilka będzie miała rodzeństwo? Kaczorowska o drugiej ciąży

Gwiazda świetnie czuje się w roli mamy i jest gotowa na to, by jej rodzina znowu się powiększyła. Poza tym nie chciałaby, żeby Emilka była jedynaczką.
Milena Oszczepalińska
Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o planach na kolejne dziecko
fot. Instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska-Pela została mamą po raz pierwszy rok temu. Jej córka, Emilka, 26 lipca będzie świętować swoje pierwsze urodziny, a tancerka już snuje plany na kolejne dziecko. Jedno jest pewno, gwiazda nie wyobraża sobie, by dziewczynka była jedynaczką. Zarówno ona, jak i jej mąż, Maciej Pela, pochodzą z wielodzietnych rodzin i widzą w tym dużą wartość.

Emilka już wkrótce zostanie starszą siostrą?

W rozmowie z Super Expressem Agnieszka Kaczorowska-Pela przyznała, że choć jej córka ma niecały rok, już planuje z mężem kolejne dziecko. „Jesteśmy pewni, że chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo, żeby nie była jedynaczką. My oboje jesteśmy z rodzin wielodzietnych” – wyznała. Gwiazda dodała też, że druga ciąża jest na razie dopiero w planach, ale jest otwarta na to, co przyniesie życie. „Mamy na to pełny luz. Jeżeli to dziecko miałoby pojawić się teraz, jakoś szybko, to ok., jeżeli będzie później, to też ok” – wyjaśniła.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Decyzja o drugim dziecku zależy też od nowych projektów zawodowych

Tancerka zdecydowała, by z powodu pandemii zamknąć szkołę tańca, którą przez jakiś czas prowadziła. Obecnie jej nowe plany zawodowe dopiero się klarują. Kiedy będą już znane i będzie w nich przestrzeń na kolejne dziecko, wówczas para będzie o tym poważnie myśleć. „Jesteśmy teraz w takiej wolnej przestrzeni i dopiero układamy sobie na nowo życie w związku z zamknięciem szkoły i w związku z różnymi innymi okolicznościami, że trochę układamy nasze życie zawodowe od nowa i też widzę, że przychodzą do nas nowe rzeczy. Więc w zależności od tego, co zdecydujemy, jakich projektów się podejmiemy, pewnie też zdecydujemy, kiedy przyjdzie czas na drugie bobo” – powiedziała Kaczorowska.

Zobacz także: Kaczorowska robi pranie na wakacjach, a fanki ją wyśmiewają: „Wzięłaś suszarkę na urlop?!”

Teraz jest czas na planowanie urodzin Emilki

Gwiazda przyznała, że najbliższe tygodnie poświęca na przygotowanie przyjęcia z okazji pierwszych urodzin córki. „Szykujemy imprezę urodzinową. Ten czas tak szybko leci, że trzeba takie momenty celebrować” – stwierdziła.

Ciekawe, w jakim stylu odbędzie się przyjęcie na roczek Emilki. Gwiazdy organizując urodziny dzieciom, zwykle nie stawiają na półśrodki. Pamiętacie bajeczne przyjęcie Liama Szczęsnego albo syna Zosi Ślotały? Czy Emilka będzie mogła liczyć na podobne atrakcje? Pewnie wkrótce się przekonamy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Źródło: se.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy