GRY
 
 

Otwarcie Emostrefy w Centrum Zdrowia Dziecka – obejrzyj film

Wcześniak albo chore dziecko potrzebuje w szpitalu nie tylko leczenia, ale i bliskości rodziców. Emostrefa ułatwia kangurowanie wcześniaka, umożliwia rodzicom komfortowy odpoczynek i pozwala im na bliskość z dzieckiem. Zobacz, jak wygląda!

17 listopada 2016 r. w Centrum Zdrowia Dziecka została otwarta Emostrefa, czyli specjalne miejsce dla rodziców wcześniaków lub chorych dzieci. Dzięki ufundowanym przez markę Pharmaceris Emotopic specjalnie wyprofilowanym, rozkładanym fotelom i leżankom rodzice najmłodszych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka mogą w jak najbardziej komfortowych warunkach kangurować swoje maleństwo, karmić je albo po prostu odpocząć z nim między kolejnymi zabiegami. 

Emostrefa w CZD to część większego projektu „Blisko z tobą chcę być” prowadzonego przez markę Pharmaceris Emotopic: 
– Do tej pory zakupiliśmy już 10 foteli do kangurowania i 20 leżanek do czuwania, które do końca 2016 roku staną w 11 lokalizacjach w Polsce – mówi Adrianna Stachowska, brand manager marki Pharmaceris.

Rodzicielstwo bliskości – już od dnia narodzin dziecka

– Szpital to oczywiście diagnostyka i leczenie, ale to również jest czas, który rodzice i dzieci spędzają razem. Zależy nam, żeby warunki, w jakich spędzają ten trudny czas, były jak najlepsze, a dzięki Emostrefie to się właśnie dzieje – mówi dr hab. n. med. Małgorzata Syczewska, dyrektor Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. 

Akcję otwierania kolejnych Emostref można wspierać poprzez zakup dermokosmetyków z linii Emotopic, przeznaczonych do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i atopowej. Część dochodu ze sprzedaży jest przeznaczona na zakup sprzętu do szpitali. 

Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Sezon infekcji

Karm piersią, polecamy!