GRY
 
 

KONKURS: Wspomnienia na wyciągnięcie... książki - Wyniki

Chcesz zachować na zawsze najpiękniejsze chwile z życia Twojego dziecka – jego pierwszy kroczek, ząbek czy uśmiech? Nic prostszego: stwórz własną empik fotoksiążkę.

Empik fotoksiążka – zachowaj wspomnienia na wieki
fot. Empik.com

Oto Laureaci konkursu:

Patrycja K. - Kęczewo
Mieczysław K. - Złotoryja
Dorota O. - Zagrodno
Malwina M. - Zgorzelec
Stefania S. - Piastów

Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs

Jeśli chcesz wygrać jedną z takich spersonalizowanych empik fotoksiążek, prześlij najciekawsze zdjęcie z wakacji twojego maluszka na adres: konkurs-empikfoto@babyonline.pl. Masz na to czas od 18 do 31 sierpnia 2014 r. Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

Uwiecznić wspomnienia

Maleństwo zmienia się z dnia na dzień, a pękający z dumy rodzice oczywiście chcą wszystko to uwiecznić. W jaki sposób zrobić to najprościej? Masz rację! Przy użyciu fotografii. Nic dziwnego, że tata biega i "cyka" smarfonem, mama także nie rozstaje się z aparatem, a zdjęcia maluszka niepodzielnie królują na wszystkich wyświetlaczach i w komputerowym archiwum. Ale sprzęty elektroniczne mają to do siebie, że potrafią zepsuć się w najmniej oczekiwanym momencie, co grozi utratą wszystkich danych – także fotograficznych wspomnień. Zgranie ich na płytę CD jest jakimś wyjściem, ale ich żywotność to zaledwie kilkanaście lat. Dziecko będzie miało dużo szczęścia, jeśli zdjęcia archiwizowane w ten sposób przetrwają do czasu, gdy dorośnie. Ale spokojnie – jest jeszcze jedna metoda, która pozwala uwiecznić wspomnienia na lata.

Empik fotoksiążka – zachowaj wspomnienia na wieki

Empik fotoksiążka to niepowtarzalny fotoalbum – niepowtarzalny, ponieważ jest stworzony na miarę potrzeb i chęci zamawiającej go osoby. O wszystkim, co się w nim znajdzie, a także jak będzie wyglądał, decyduje właśnie ona. Co powinni zrobić rodzice, którzy chcą stworzyć taką pamiątkę swojemu dziecku? Na początek wybrać format, rodzaj papieru i okładki (twarda laminowana, z eko skóry, akrylowa etc.). Ponadto mogą wybierać z szerokiej gamy teł, ramek czy clipartów. Taki spersonalizowany album może mieć od 28 do 16 stron i zostać wydrukowany w układzie pionowym lub poziomym, a każde zdjęcie można opatrzyć podpisem. Będzie on niepowtarzalną pamiątką na całe lata, a także doskonałym prezentem choćby dla dziadków czy chrzestnych pociechy.Wszystkie informacje o empik fotoksiążce znajdziesz na www.empikfoto.pl/oferta,fotoksiazki.html.

Ocena (3 oceny)

5.7
Doładuj
Przeładuj