piosenkarze
fot. instagram

A to sensacja: bożyszcze nastolatek został tatusiem!

Można? Można! Enrique Iglaesias i Anna Kurnikova w miniony weekend powitali na świecie swoje dzieci – córeczkę i syna. To spora niespodzianka, gdyż w przeciwieństwie do wielu celebrytów ciąża byłej rosyjskiej tenisistki była utrzymana w całkowitej tajemnicy.
Agnieszka Majchrzak
piosenkarze
fot. instagram
Aż trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach życia na świeczniku, publicznego ogłaszania ciąży i wyprawiania hucznego babyshower, taką radosną nowinę Iglesias zachował w tajemnicy do końca.

Córeczka Lucy i synek Nicolas są już na świecie

Córeczka Lucy i synek Nicolas urodzili się w Miami w ubiegły weekend. Na Instagramie świeżo upieczonej mamy znalazło się zdjęcie Anny Kurnikovej na łódce z wymownym podpisem, że nie potrzeba było nakładać żadnego filtra, aby pokazać jak jest ładnie.

42-letni Iglesias i 36-letnia Kurnikova są parą od 2001 roku, kiedy to poznali się na planie teledysku kręconego do piosenki Enrique. I właściwie nie wiele więcej wiadomo o ich życiu prywatnym. Para otacza je ścisłą tajemnicą.

Media kilkukrotnie spekulowały o ich małżeństwie. Rok temu Kurnikova miała być widziana z dużym diamentowym pierścionkiem na palcu.W 2011 roku podczas koncertu w Rosji, mówiąc o Annie Enrique użył słowa żona. Wyjaśniał później, że był to po wyraz fajnej chwili. Po prostu są takie momenty, że powiedzenie o Annie "to jest moja dziewczyna" nie oddawało by tego wszystkiego co jest między nami - tłumaczył.
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Małżeństwo? To nie dla mnie

"Czy jesteśmy małżeństwem, czy nie, nie ma wpływu na to, jak bardzo kocham Annę" – oświadczył Iglesias.
 
 

#miamiwinter #зимушказима #nofilterneeded

Post udostępniony przez 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova)


Z wypowiedzi piosenkarza wynika, że nie jest zwolennikiem małżeństw. Sam tłumaczy to doświadczeniem z dzieciństwa. Jego ojciec, słynny piosenkarz hiszpański Julio Iglesias słynął z niezliczonej liczby romansów i zostawił matkę Enrigue.

"Nadchodzi taki moment, że jesteś z kimś na tyle długo, że jesteśmy już jak małżeństwo z tą tylko różnicą, że nie poszliśmy do ołtarza" – powiedział Hiszpan w wywiadzie dla The Sun. I dodaje: "Nigdy nie myślałem, że małżeństwo coś by zmieniło, nie kocha się nikogo bardziej tylko dlatego, że ma się małżeński papier".

"W dzisiejszych czasach to nie jest tabu mieć dzieci i nie być po ślubie. Jedyne co robi różnicę to być dobrym rodzicem"- stwierdza.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy najszczersze gratulacje. I czapki z głów,  że w tym kolorowym i pełnym blichtru świecie show biznesu potrafili znaleźć równowagę i najpiękniejsze chwile życia zachować tylko dla siebie. Chapeau bas!

Źródło: Daily Mail

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Zobacz też: 
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy