respirator, eobuwie
fot. eobuwie.pl

Eobuwie.pl kupiło nowy respirator (a akcję wsparła Eva Longoria!)

Szpital w Zielonej Górze, gdzie zdiagnozowano pierwszego pacjenta zakażonego koronawirusem, otrzymał właśnie nowy respirator. Wszystko dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji firmy Eobuwie.pl i pomocy aktorki Evy Longorii.
Magdalena Drab
respirator, eobuwie
fot. eobuwie.pl
Z powodu trwającej pandemii koronawirusa wszystkie szpitale w Polsce powinny być gotowe na najgorszy scenariusz. W tym szczególnym czasie liczy się każda pomoc dla lekarzy, ratowników i placówek medycznych, zwłaszcza że prognozowany szczyt zakażeń koronawirusem w Polsce jeszcze nie nadszedł. Dzięki specjalnej akcji firmy Eobuwie.pl, wspieranej przez aktorkę Evę Longorię, zielonogórski szpital im. Karola Marcinkowskiego otrzymał właśnie nowy respirator do ratowania życia chorych na Covid-19.

Pomoc dla szpitala od Eobuwie.pl

„Eobuwie.pl co tydzień dostarcza z własnych zasobów niezbędne materiały higieniczne: maseczki, rękawiczki jednorazowe, mydła antybakteryjne, płyny do dezynfekcji. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami szpitala" − mówi Marcin Grzymkowski, prezes Eobuwie.pl SA.

By jeszcze aktywniej zaangażować się w przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się epidemii, firma pozyskała wyjątkowego sojusznika − Evę Longorię. To nie tylko popularna aktorka, ale również aktywistka społeczna. Jako nasz partner biznesowy wspierała inicjatywę, informując o niej w swoich mediach społecznościowych. Wspólnie zdecydowaliśmy o przekazaniu 10% ze sprzedaży kolekcji Evy Longorii na wsparcie dla szpitala. „Te środki pozwoliły sfinansować zakup respiratora w krótkim czasie" − dodaje M. Grzymkowski. Urządzenie będzie wykorzystywane na oddziale ratunkowym Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. 

„Respirator jest szczególnym urządzeniem wykorzystywanym do leczenia pacjentów z niewydolnością oddechową. Doceniamy to, że firma Eobuwie.pl wspiera nas od początku walki z pandemią. Dziękujemy!" – mówi lek. med. Szymon Michniewicz, kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze 
Redakcja poleca: Szpital w Grodzisku Maz. zabiera chore dzieci w podóż do 6 krain i ... w kosmos [WIDEO]
Kolorowe ściany wymalowane w bajkowe przygody dzieci, łóżka dla rodziców w każdej sali, lśniące czystością łazienki - tak może wyglądać pobyt chorego dziecka w tym szpitalu, który swoją przemianę zawdzięcza m.in. marce Pampers i Fundacji Polsat.

Promocje na Eobuwie.pl

Chcesz kupić buty dla dziecka na wiosnę? Na Eobuwie.pl trwa właśnie nowa promocja. Robiąc zakupy, można zaoszczędzić nawet 250 zł, wpisując w koszyku specjalny kod.


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy