GRY
 
 

Podaruj mamie luksusowe kosmetyki Dr Ireny Eris

Czy jesteś już w tym wieku, by z dumą zauważyć, że Twojej Mamie udało się wychować cię na całkiem fajną i rozsądną osobę?

kosmetyki, Eris, krem do twarzy
fot. materiały prasowe


Jeśli jesteś już rodzicem, wiesz, ile to wymagało wysiłku. Masz 30, 40 lat, a Mama nadal martwi się o ciebie: czy masz pełną lodówkę, czy nic Ci nie dolega, upomina, że za ciężko pracujesz i pakuje  własnoręcznie zrobiony sernik na wynos, gdy odwiedzasz ją na święta....

26. maja podziękuj jej za to wszystko. Za niedzielne obiady, za opiekę nad wnukami, za ratowanie cię w podbramkowych sytuacjach, za wyrozumiałość i wybaczanie niedociągnięć. Podaruj jej coś wyjątkowego, by poczuła się naprawdę luksusowo.
Jeśli woli kosmetyki do pielęgnacji ciała, kup jej zestaw  Dr Irena Eris BODY ART – z Pro-odżywczym balsamem na dzień i Pro-nawilżająco-brązującym balsamem oraz Pro-ujędrniającym serum do ciała na noc. Jeśli preferuje preparaty do pielęgnacji twarzy, podaruj jej Dr Irena Eris TELOMERIC™ ULTRA, na który składa się Krem mezo-liftingujący na dzień, Krem dermo-wygładzający na szyję i dekolt oraz Krem lipo-wypełniający na noc.


Wszystkiego najlepszego, Mamo!
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z włóczki – prosty i efektowny pomysł na DIY prezent
Aby sprawić mamie radość i podarować jej superprezent z okazji Dnia Matki, wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci. Bo nic tak nie wzrusza mam jak prezenty wykonane własnoręcznie przez dziecko. Zobaczcie prosty patent na wazon z włóczki, który doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj