GRY
 
 

Eukacja teatralna w Lubniewicach

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” zaprasza na cykl zajęć z zakresu edukacji teatralnej, które wychodzą naprzeciw różnorodnym potrzebom dzieci.

logo, Gminnym Ośrodku Kultury "Pod Morwą" w Lubniewicach
fot. Gminnym Ośrodku Kultury "Pod Morwą" w Lubniewicach
Przede wszystkim edukacja teatralna umożliwia realizację wychowania estetycznego, ponieważ wychowuje późniejszego odbiorcę teatralnego, który będzie odczuwał potrzebę kontaktu z teatrem. 
27 września, o godz. 11:40 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury „Pod Morwą” dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Żółw i Zając”. To pełna humoru historia powolnego Żółwika Bogdanka, który postanowił zmierzyć się w wyścigu ze sprytnym i bardzo szybkim Zającem.
Adaptacja sceniczna wiersza dla dzieci została ubarwiona zabawnymi dialogami i charakterystycznymi postaciami zwierząt, np. Sroka Krysia – artystka leśna, Miś Śpioch, czy Lis Zenon – leśny menedżer. 
Sztuka teatralna jest zawsze z radością przyjmowana przez małe dzieci. Tak było i tym razem. Ukazuje sytuacje i zdarzenia, których w codziennym życiu dzieci same nie potrafią dostrzec. Zapraszamy na kolejne przedstawienia.

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj