Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci
fot. Instagram/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska skrytykowana, ponieważ nie planuje powiększenia rodziny

Ewa Chodakowska w programie „Miasto kobiet” opowiedziała o krytyce, z którą musiała się mierzyć ze względu na swoją decyzję, że nie planuje powiększenia rodziny.
Joanna  Biegaj
Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci
fot. Instagram/chodakowskaewa
Nie każda z nas chce być mamą. Jest to tak samo normalne, jak marzenie o posiadaniu dziecka. Decyzja o tym nie podlega ocenie. Ewa Chodakowska kilka miesięcy temu szczerze wyznała, że nie planuje powiększenia rodziny. Ostatnio głos na ten temat zabrała również Anna Cieślak, która powiedziała, że wcale nie czuje się przez to niespełnioną kobietą. 

Fragment wywiadu, w którym Ewa Chodakowska opowiada o przykrych komentarzach pod swoim adresem, trafił do sieci i wywołał wiele emocji. Trenerka zdradziła, że większość negatywnych komentarzy otrzymuje od innych kobiet. Wiele z nich próbuje ją przekonać, że w przyszłości jeszcze zapragnie być mamą: „To są najczęściej komentarze, że jeszcze mi się odmieni, że jeszcze zmienię zdanie, żebym to przemyślała, że na pewno przyjdzie taki moment w moim życiu, kiedy będę gotowa” - powiedziała. 

Przykre komentarze

Ewa Chodakowska opowiedziała również o krytyce, z którą musi się mierzyć ze względu na swoją decyzję: „Były takie sytuacje, kiedy czytałam, że moje życie jest nic niewarte. W momencie, kiedy nie jestem matką, nie decyduję się na macierzyństwo, to nie noszę w sobie tej wartości​”.

„Macierzyństwo jest w moim odczuciu heroizmem, bo trzeba w jakimś stopniu zrezygnować z siebie (...). Jest to piękna droga, jest to wyjątkowa droga, ale jest to też wyzwanie i o tym kobiety powinny pamiętać”- tymi słowami Ewa Chodakowska podsumowała temat macierzyństwa.

Źródło: pudelek.pl 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy