Enfamil, ExpectingBaby
fot. materiały prasowe

ExpectingBaby na pomoc przyszłym mamom

Poznaj wyjątkową aplikację mobilną ExpectingBaby stworzoną przez producent mleka modyfikowanego Enfamil, dedykowaną każdej przyszłej mamie.
Enfamil, ExpectingBaby
fot. materiały prasowe
Przyszła mama powinna o siebie wyjątkowo zadbać. Bardzo ważna jest świadomość, co dzieje się z jej organizmem i wiedza, jak rozwija się jej dziecko. W tym celu powstała aplikacja mobilna ExpectingBaby dostępna na popularne smartfony.

Źródło wiedzy o ciąży

Znajdziesz tu zbiór usystematyzowanych informacji na temat najważniejszych etapów ciąży. Co tydzień w aplikacji pojawiają się dokładne opisy i podsumowania, które pozwolą zrozumieć, na jakim etapie rozwoju ciąży jest przyszła mama i jej dziecko.

Pamiętnik z oczekiwania

Zgromadzisz tu najcenniejsze wspomnienia z ciąży, udokumentujesz najważniejsze chwile takie jak pierwsze zdjęcie usg. Taki pamiętnik można zachować i wracać do niego już po narodzinach. Wtyczki społecznościowe pozwolą dzielić się tymi zapisami z rodziną czy znajomymi.

Obwieść radosne wieści

Dzięki aplikacji stworzysz unikalną wiadomość o narodzinach dziecka i wyślesz ją do kontaktów zapisanych w telefonie. Wiadomość może zawierać dokładną godzinę, wagę i wzrost, a także dodane z aparatu zdjęcie.

Producent mleka Enfamil od wielu lat kładzie nacisk na edukację młodych rodziców i pomoc w codziennych problemach związanych z nową rolą, w której się znajdują. Aplikacja ExpectingBaby, dostępna w Google Play oraz App Store, jest już drugim narzędziem tego typu, które producent mleka Enfamil stworzył właśnie z myślą o młodych mamach. W listopadzie 2012r. firma udostępniła aplikację AmazingBaby, która zawiera propozycje ćwiczeń z dzieckiem w czterech różnych porach dnia – od zabawy aż do wyciszenia.  Obie aplikacje są bezpłatne i dostępne na systemy Android i iOS.


Aplikację można pobrać bezpłatnie pod następującymi linkami:
- dla użytkowników iPhone: https://itunes.apple.coml
- dla użytkowników smartfonów z systemem Android: https://play.google.com

Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy