GRY
 
 

ExpectingBaby na pomoc przyszłym mamom

Poznaj wyjątkową aplikację mobilną ExpectingBaby stworzoną przez producent mleka modyfikowanego Enfamil, dedykowaną każdej przyszłej mamie.

Enfamil, ExpectingBaby
fot. materiały prasowe
Przyszła mama powinna o siebie wyjątkowo zadbać. Bardzo ważna jest świadomość, co dzieje się z jej organizmem i wiedza, jak rozwija się jej dziecko. W tym celu powstała aplikacja mobilna ExpectingBaby dostępna na popularne smartfony.

Źródło wiedzy o ciąży

Znajdziesz tu zbiór usystematyzowanych informacji na temat najważniejszych etapów ciąży. Co tydzień w aplikacji pojawiają się dokładne opisy i podsumowania, które pozwolą zrozumieć, na jakim etapie rozwoju ciąży jest przyszła mama i jej dziecko.

Pamiętnik z oczekiwania

Zgromadzisz tu najcenniejsze wspomnienia z ciąży, udokumentujesz najważniejsze chwile takie jak pierwsze zdjęcie usg. Taki pamiętnik można zachować i wracać do niego już po narodzinach. Wtyczki społecznościowe pozwolą dzielić się tymi zapisami z rodziną czy znajomymi.

Obwieść radosne wieści

Dzięki aplikacji stworzysz unikalną wiadomość o narodzinach dziecka i wyślesz ją do kontaktów zapisanych w telefonie. Wiadomość może zawierać dokładną godzinę, wagę i wzrost, a także dodane z aparatu zdjęcie.

Producent mleka Enfamil od wielu lat kładzie nacisk na edukację młodych rodziców i pomoc w codziennych problemach związanych z nową rolą, w której się znajdują. Aplikacja ExpectingBaby, dostępna w Google Play oraz App Store, jest już drugim narzędziem tego typu, które producent mleka Enfamil stworzył właśnie z myślą o młodych mamach. W listopadzie 2012r. firma udostępniła aplikację AmazingBaby, która zawiera propozycje ćwiczeń z dzieckiem w czterech różnych porach dnia – od zabawy aż do wyciszenia.  Obie aplikacje są bezpłatne i dostępne na systemy Android i iOS.


Aplikację można pobrać bezpłatnie pod następującymi linkami:
- dla użytkowników iPhone: https://itunes.apple.coml
- dla użytkowników smartfonów z systemem Android: https://play.google.com

Doładuj
Przeładuj