wck logo

Fabryka dziecięcych marzeń - spektakl dla dzieci, 24.02, Wodzisław

Niedzielne popołudnie to doskonały czas na spędzenie chwili z całą rodziną. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza.
wck logo
Tym, którym brak pomysłów, WCK proponuje teatr. 24 lutego o godz. 16:00 odbędzie się spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Prym-Art z Rudy Śląskiej.
 
Teatr uczy, bawi i wychowuje. To prawda stara jak świat. Dlatego też Wodzisławskie Centrum Kultury w każdą ostatnią niedzielę miesiąca zaprasza na przedstawienia dla dzieci i dorosłych. Bilet na spektakl pt. „Fabryka dziecięcych marzeń” kosztuje 10 zł. Częstymi gośćmi WCK są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dom Kultury zawsze dba, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także doskonałą propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.
 
Regulamin rezerwacji i zakupu biletów jest do pobrania na stronie www.wck.wodzislaw.pl
 
Rezerwacje biletów należy odebrać najpóźniej na tydzień przed imprezą. W przeciwnym wypadku zostaną anulowane automatycznie przez system.
 
Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00, wt. 8:00 do 20:00. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl> 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w twoim mieście
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy