GRY
 
 

Fabryka dziecięcych marzeń - spektakl dla dzieci, 24.02, Wodzisław

Niedzielne popołudnie to doskonały czas na spędzenie chwili z całą rodziną. Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza.

wck logo
Tym, którym brak pomysłów, WCK proponuje teatr. 24 lutego o godz. 16:00 odbędzie się spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Prym-Art z Rudy Śląskiej.
 
Teatr uczy, bawi i wychowuje. To prawda stara jak świat. Dlatego też Wodzisławskie Centrum Kultury w każdą ostatnią niedzielę miesiąca zaprasza na przedstawienia dla dzieci i dorosłych. Bilet na spektakl pt. „Fabryka dziecięcych marzeń” kosztuje 10 zł. Częstymi gośćmi WCK są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dom Kultury zawsze dba, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także doskonałą propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.
 
Regulamin rezerwacji i zakupu biletów jest do pobrania na stronie www.wck.wodzislaw.pl
 
Rezerwacje biletów należy odebrać najpóźniej na tydzień przed imprezą. W przeciwnym wypadku zostaną anulowane automatycznie przez system.
 
Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00, wt. 8:00 do 20:00. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl> 

Bądź na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w twoim mieście
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj