gang fajniaków zimowa przygoda w biedronce
fot. Adobe Stock / mat. prasowe

Macie już wszystkie Fajniaki? Teraz w Biedronce NOWA niespodzianka o Gangu (wspiera Pajacyka!)

Dla wszystkich małych fanów Fajniaków Biedronka przygotowała świąteczną niespodziankę: w sklepach już można dostać książkę o najnowszych przygodach sympatycznych bohaterów! „Zimowa przygoda” kosztuje niewiele i wspiera program Pajacyk, który kupuje posiłki dla potrzebujących dzieci.
Magdalena Drab
gang fajniaków zimowa przygoda w biedronce
fot. Adobe Stock / mat. prasowe
Do tej pory Gang Fajniaków uczył dzieci, jak troszczyć się o planetę, a teraz pomoże potrzebującym dzieciom. Wszystko za sprawą najnowszej książki o przygodach Gangu. Można ją już kupić w sklepach Biedronki!

Gang Fajniaków: nowa książka w Biedronce

Dzieci pokochały Gang Fajniaków za sympatyczne postacie i wciągające książki o przygodach strażników przyrody. Ale sprzedaż maskotek to także akcja lojalnościowo-edukacyjna Biedronki. W ręce małych fanów trafiło już ponad 8 mln maskotek i ponad 1,2 mln książek.

Dlatego Biedronka wypuściła na rynek zupełnie nową książkę o Gangu: to „Zimowa przygoda” w cenie 9,99 zł. A dzięki współpracy sieci Biedronka i Polskiej Akcji Humanitarnej cały przychód ze sprzedaży książki o Fajniakach zostanie przekazany programowi Pajacyk, który kupuje posiłki dla swoich małych podopiecznych.
 

„Zimowa przygoda” to całkiem wyjątkowa książka w fajniakowej kolekcji. Wyróżnia ją szczytny cel, ale i sposób wydania. To jedyna publikacja o Fajniakach w tak dużym formacie, co pozwala zachwycić się ilustracjami Małgorzaty Detner. Autor tekstu „Zimowej przygody”, Marcin Przewoźnik, zadbał zaś o to, by treść książki odpowiadała świątecznej atmosferze: jest to bowiem opowieść o tym, jak nieść pomoc innym. Autorzy zdradzili, że do pomagania włączy się nawet Smog Stefek!

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy