gang fajniaków zimowa przygoda w biedronce
fot. Adobe Stock / mat. prasowe

Macie już wszystkie Fajniaki? Teraz w Biedronce NOWA niespodzianka o Gangu (wspiera Pajacyka!)

Dla wszystkich małych fanów Fajniaków Biedronka przygotowała świąteczną niespodziankę: w sklepach już można dostać książkę o najnowszych przygodach sympatycznych bohaterów! „Zimowa przygoda” kosztuje niewiele i wspiera program Pajacyk, który kupuje posiłki dla potrzebujących dzieci.
Magdalena Drab
gang fajniaków zimowa przygoda w biedronce
fot. Adobe Stock / mat. prasowe
Do tej pory Gang Fajniaków uczył dzieci, jak troszczyć się o planetę, a teraz pomoże potrzebującym dzieciom. Wszystko za sprawą najnowszej książki o przygodach Gangu. Można ją już kupić w sklepach Biedronki!

Gang Fajniaków: nowa książka w Biedronce

Dzieci pokochały Gang Fajniaków za sympatyczne postacie i wciągające książki o przygodach strażników przyrody. Ale sprzedaż maskotek to także akcja lojalnościowo-edukacyjna Biedronki. W ręce małych fanów trafiło już ponad 8 mln maskotek i ponad 1,2 mln książek.

Dlatego Biedronka wypuściła na rynek zupełnie nową książkę o Gangu: to „Zimowa przygoda” w cenie 9,99 zł. A dzięki współpracy sieci Biedronka i Polskiej Akcji Humanitarnej cały przychód ze sprzedaży książki o Fajniakach zostanie przekazany programowi Pajacyk, który kupuje posiłki dla swoich małych podopiecznych.
 

„Zimowa przygoda” to całkiem wyjątkowa książka w fajniakowej kolekcji. Wyróżnia ją szczytny cel, ale i sposób wydania. To jedyna publikacja o Fajniakach w tak dużym formacie, co pozwala zachwycić się ilustracjami Małgorzaty Detner. Autor tekstu „Zimowej przygody”, Marcin Przewoźnik, zadbał zaś o to, by treść książki odpowiadała świątecznej atmosferze: jest to bowiem opowieść o tym, jak nieść pomoc innym. Autorzy zdradzili, że do pomagania włączy się nawet Smog Stefek!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy