GRY
 
 

Fajny konkurs dla mam

Lubicie pisać o swoich przeżyciach związanych z byciem mamą, opowiadać o tym, jak urodziny dziecka zmieniły świat? I jeszcze uwielbiacie chwalić się zdjęciami swojego dziecka? Zatem może zdecydujecie się na wzięcie udziału w pewnym konkursie... My mu też patronujemy!

bebiko klub

Wiele mam tak ma: lubi opowiadać o swoich przeżyciach związanych właśnie z byciem mamą. O tych bardzo radosnych, ale też o trudnych. Nie ma sesnu przecież udawać, że ich nie ma. Że bycie mamą to tylko same radości i słodkie chwile. Są i strachy (o zdrowie, o to, czy dziecko dobrze się rozwija...) i zmęczenie (po kolejnej nieprzespanej nocy) i stres (czy jestem wystarczająco dobrą mamą?). Są też mamy, które... jeszcze nie wiedzą, jak fajnie jest o tym opowiadać. Do was wszystkich skierowany jest ten konkurs.

Ankieta, opowieść i zdjęcia


Zasady konkursu są proste. Wchodzicie na stronę przygotowaną przez organizatora konkursu www.bebiklub.pl/home/konkursy/mamy-zmiany/. Tam wszystko jest wytłumaczone. Ale nie bójcie się – zabawa w tym konkursie nie wymaga szczególnie dużo czasu i pracy. Wypełniacie ankietę, szczerze i ciekawie odpowiadacie na pytania i dodajecie jeszcze zdjęcie, które najtrafniej pokazuje najważniejszy dla was moment macierzyństwa. Łatwizna, prawda? Oczywiście są i nagrody. Wszystkiego dowiecie się na stronie. Dobrej zabawy!
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (2 oceny)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj