GRY
 
 

Familia do kwadratu

Dozwolone od lat 4. Dla (i na) najmłodszych Dział Edukacji otwarty jest zawsze. Szczególnie zapraszamy w soboty, do ms2, ul. Ogrodowa 19 w Łodzi na dwa cykle warsztatów.

logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Familia do kwadratu to spotkania dla całej rodziny. Co tydzień w soboty o g. 11:11 na półtorej godziny z małych i dużych tworzą się dwuosobowe zespoły, które mierzą się ze sztuką współczesną. Warsztaty skonstruowane są specjalnie w taki sposób, by dzieci, wnuki, siostrzenice czy bratankowie mogli pomóc rodzicom, dziadkom, ciociom i stryjkom (nawet starszemu rodzeństwu) w najróżniejszych zadaniach. Scenariusze cyklu „Familia do kwadratu” pomyślane są dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Pół kwadrata małolata to warsztaty tylko dla dzieci, którym nie straszna jest ani sztuka współczesna, ani półtorej godziny bez mamy czy taty. Bo na te spotkania w soboty o g. 13:13 dorosłym „wstęp wzbroniony” – w końcu najmłodsi też muszą odpocząć od ciągłej opieki. Warsztaty w cyklu „Pół kwadrata małolata” przygotowane są specjalnie dla dzieci w wieku 7-9 lat. A dorośli w tym samym czasie zapraszani są na popularne wykłady „Kwadratura koła” – cykl o poważnych problemach nie zawsze na poważnie.

więcej »
 
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj