Ania, Robert i Klara Lewandowscy
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Fani o Lewandowskich: „To ludzie z ogromnym sercem i wspaniałą duszą”

Wielokrotnie udowadniali, że bycie sławnym i bogatym to za mało. Ich ostatni gest oczarował wszystkich!
Milena Oszczepalińska
Ania, Robert i Klara Lewandowscy
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Ania i Robert Lewandowscy to para, jakich mało w świecie celebrytów. Zawsze podkreślają, że najważniejsza jest dla nich rodzina, cenią sobie bliskie relacje, otwarcie przyznają się do wiary w Boga i choć sami ciężko pracują na to, co mają, nie wzbraniają się przed pomaganiem innym, a wręcz robią to hojnie. Ostatni ich gest bardzo wzruszył internautów.

Ania i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na Centrum Zdrowia Dziecka

Centrum Zdrowia Dziecka to jeden z największych szpitali pediatrycznych w Polsce. Leczone są tam najciężej chore dzieci. Oddział rehabilitacyjny szpitala w październiku 217 roku został zalany i wymagał gruntownego remontu. Przekazane przez Lewandowskich pieniądze są ogromną pomocą, ponieważ placówka boryka się z poważnymi problemami finansowymi.

Choć niektórzy zarzucają Ani i Robertowi, że pomagają wyłącznie na pokaz, nie jest to prawdą. O szczodrym geście gwiazdorskiej pary media zostały poinformowane przez przedstawicieli Centrum Zdrowia Dziecka, a nie przez nich samych. Inni drwią też, że ta znana para jest tak bogata, że 500 000 złotych to dla nich jak 5 zł dla zwykłego człowieka.

Zobacz też: Robert Lewandowski dołączył do Beckhama i Messi'ego, ambasadorów UNICEF

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Fani dziękują Lewandowskim za ich wielkie serca

Na szczęście wielu jest takich, którzy doceniają hojność i szczere serce Lewandowskich. Na instagramie pod jednym z ostatnich zdjęć Ani fani rozpisywali się w ciepłych słowach na wieść o tym, że Centrum Zdrowia Dziecka otrzymało od Lewandowskich tak duże wsparcie finansowe. Komentowali: Wielki szacun za pomoc dla CZD, „Piękny gest dla CZD. Brawo”, „Dzięki za wielkie serce i przekazanie pieniędzy na CZD w Warszawie!!! wspaniałe miejsce. Chore dzieci zasługują na to żeby przebywać w godnych warunkach i tak są już tak bardzo pokrzywdzone przez los”, super że macie nie tylko piękne zdjęcia ale przede wszystkim piękne serca.

My też jesteśmy pod wrażeniem gestu, na jaki zdobyli się Ania i Robert. I choć to prawda, że powiedzmy „stać ich na pomaganie”, to wielu innych też stać, a jednak tego nie robią. Poza tym Lewandowscy naprawdę ciężko pracują na to, co mają. Wykorzystują swoje talenty i są niesamowicie konsekwentni w tym, co robią. Mają też w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii, dzięki której może się wydawać, że wszystko przychodzi im tak lekko. A oni po prostu kochają to, co robią, dlatego robią to tak dobrze i z takim zaangażowaniem. Nic, tylko się uczyć!
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy