Katarzyna Zielińska w ciąży na rowerze
fot. Instagram/katarzynazielinska

Fanka do Kasi Zielińskiej: "W ciąży nie jeździ się na rowerze..."

To zdjęcie wywołało wśród internautek poruszenie. Czy słusznie?
Milena Oszczepalińska
Katarzyna Zielińska w ciąży na rowerze
fot. Instagram/katarzynazielinska
Nie jest łatwo być w ciąży i być osobą powszechnie znaną. Jeśli przypominamy sobie, ile każda z nas będąc w ciąży otrzymywała „dobrych rad” od bliższych i dalszych znajomych, to wyobraźmy sobie, że osoba publiczna dostaje je na każdym kroku, nawet od obcych sobie ludzi… Bo wydaje nam się, że skoro my ją znamy z telewizji, to mamy prawo doradzić, w dobrej wierze oczywiście…

Ostatnio z taką sytuacją spotkała się aktorka Katarzyna Zielińska, której brzuszek wskazuje na zaawansowaną już ciążę. Co się wydarzyło?

Ciężarna Katarzyna Zielińska sfotografowała się z rowerem

Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać, jakby wsiadała na rower. Wierni fani oczywiście rozpisywali się w komplementach nad wyglądem ciężarnej aktorki. Faktycznie stan błogosławiony bardzo jej służy. Zobaczcie, z jaką gracją aktorka prezentuje się w zaawansowanej ciąży:
 

Dziś słońce w roli głównej i oczywiście MIŁOŚĆ❤️ #zlotapolskajesien #love #sroda #autumn #flowers #bike #september

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)


Jedna z internautek wytknęła jej jednak, że w ciąży nie powinno się jeździć na rowerze. Co o tym myślicie? Czy ta uwaga to już przesada, czy faktycznie Kasia nie powinna nawet próbować wsiadać na rower? Ze zdjęcia co prawda nie wiemy, czy aktorka tylko pozowała z rowerem, czy też na nim jeździła, ale już samo to zdjęcie wywołało dyskusję nad bezpieczeństwem tego typu aktywności w ciąży.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Czy można jeździć na rowerze w ciąży?

Prawdą jest, że ten sport należy do wypadkowych i trzeba liczyć się z tym, że upadek z roweru w czasie ciąży może być groźny dla dziecka. Nie trzeba jednak absolutnie rezygnować z tej aktywności. Dużo zależy od umiejętności kierującej, od trasy i pokonywanego dystansu, ale też od tygodnia ciąży i samopoczucia ciężarnej. Nie powinna ona na pewno wsiadać na rower, gdy brzuch jest już na tyle duży, że nie pozwala na swobodne pedałowanie.  

Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy