Fanka domyśliła się płci dziecka Agnieszki Włodarczyk
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Fanka DOMYŚLIŁA SIĘ PŁCI dziecka Agnieszki Włodarczyk! Ma rację?

Agnieszka Włodarczyk opublikowała post, w którym opowiedziała o swoich preferencjach kulinarnych z okazji Tłustego Czwartku. Jedna z fanek dopatrzyła się w jej wyznaniach… ukrytej płci dziecka!
Aleksandra Zaborowska
Fanka domyśliła się płci dziecka Agnieszki Włodarczyk
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk dwa tygodnie temu potwierdziła pogłoski o swojej ciąży. Od tego czasu regularnie relacjonuje swoje przygotowania do macierzyństwa na Instagramie. Z okazji Tłustego Czwartku aktorka podzieliła się z fankami swoimi ciążowymi zachciankami kulinarnymi. Internautki zawyrokowały: będzie dziewczynka!

Czy Agnieszka Włodarczyk urodzi dziewczynkę?

„Ja dziś dla odmiany zamiast pączków, ogórki kiszone od Przyjaciółki... bo inaczej koszule oversize będą na mnie za małe” – napisała pod zdjęciem Włodarczyk. Na fotografii aktorka ma na sobie kraciastą koszulę, którą otrzymała od swojej sławnej przyjaciółki – Anny Wendzikowskiej.

Fanki błyskawicznie podchwyciły temat i zaczęły domyślać się możliwej płci dziecka.

„Czyli dziewczynka, jak ogórki idą!” – napisała jedna z internautek.

Fanka odkryła płeć dziecka Włodarczyk
Agnieszka nie odniosła się jeszcze do wyroków swoich fanek. Czy faktycznie przesądy związane z zachciankami ciążowymi mają potwierdzenie w płci dziecka?
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Kształt brzucha a płeć dziecka: czy wygląd brzucha może wskazywać na chłopca lub dziewczynkę? [WIDEO]
Kształt brzucha i płeć dziecka mają niewiele wspólnego, choć przez lata sądzono, że brzuch na chłopca wygląda inaczej niż brzuch na dziewczynkę. Położna Maria Kuć tłumaczy, dlaczego ta teoria jest mitem i dlaczego tak naprawdę brzuch w ciąży może mieć różny kształt.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy