Anna Kaczmarczyk ma wózek w niebezpiecznym kolorze
fot. Adobe Stock

Kontrowersje wokół koloru wózka Anny Karczmarczyk. Fanki alarmują, że JEST NIEODPOWIEDNI!

Anna Karczmarczyk pochwaliła się w sieci zdjęciami ze spaceru z maluszkiem. Internautki jednak zwróciły przede wszystkim uwagę na kolor wózka, jaki aktorka sprawiła swojemu dziecku.
Joanna  Biegaj
Anna Kaczmarczyk ma wózek w niebezpiecznym kolorze
fot. Adobe Stock
Anna Kaczmarczyk niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Młoda mama postanowiła zdać relację na Instagramie ze spaceru z maluszkiem. Fanki zachwycały się stylizacją Anny, jednak miały pewne uwagi do wózka dziecka aktorki. Nie każda mama pewnie zdaje sobie sprawę, że podczas letnich spacerów powinna unikać takiego wózka, jaki zaprezentowała świeżo upieczona mama.

Letni spacer z dzieckiem

Anna Karczmarczyk opublikowała zdjęcie z letniego spaceru z dzieckiem. Młoda mama przechadza się w czarnej sukience po warszawskim parku. Kolor wózka, a także parasolka przypięta do niego, również są... czarne! Internautki od razu to wychwyciły i alarmują, że wózek jest w niebezpiecznym kolorze. Rodzice na lato powinni wybierać jasne kolory, które nie skupiają na sobie tak bardzo słońca. 

 

Komentarze internautek

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, niektóre z nich przepełnione były jednak niepokojem o dziecko aktorki. 

„Piękny wózek, ale niech poczeka na zimę. Według testów, jakie przeprowadzili specjaliści, różnica temperatury w białej i czarnej gondoli wynosi aż siedem stopni. Maleństwu w ciepłe dni grozi przegrzanie” – napisała jedna z internautek.

Inna mama stanęła po stronie aktorki, zwracając uwagę na to, że każda kobieta ma prawo sama o tym decydować: „Ale czy nie każda mama ma prawo decydować o swoim dziecku i dokonać wyboru?”.

„Oczywiście, że tak. Niestety w Polsce mało się mówi o kolorach wózków i nie każdy wie o tych różnicach temperatur. Mieszkam w kraju, gdzie temperatury są ekstremalnie wysokie i kupując dwa lata temu gondolę, zwracałam na to uwagę. Chyba lepiej dzielić się wiedzą i uniknąć tragedii?” – dodała kobieta, która rozpoczęła dyskusję na temat koloru wózka.

Czerń przyciąga promienie słoneczne. Sprawia, że wózek w tym kolorze (podobnie jak czarne ubrania) zamiast odbijać światło – będzie je pochłaniać. Warto o tym pamiętać, bo maluchowi leżącemu w czarnym wózku będzie przez to jeszcze cieplej. 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy