rozenek
fot. Instagram

Fanki hejtują Rozenek za przegrzewanie Henia: „to dziecko ma za ciepło”!

Najnowsze zdjęcie, które Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie, wywołało burzę. Obserwatorom prezenterki nie przypadł do gustu sposób, w jaki gwiazda opiekuje się małym Heniem. Zdaje się, że Małgorzata Rozenek przywykła już do wścibskich fanów, bo na uszczypliwości zareagowała jak zwykle z dystansem.
Katarzyna Gałązkiewicz
rozenek
fot. Instagram
Odkąd Małgorzata Rozenek zaczęła dzielić się z fanami przygotowaniami do porodu oraz relacjonować codzienność w połogu, na jej instagramowym profilu nie brakuje komentarzy innych matek, które wiedzą „najlepiej”, jak celebrytka powinna opiekować się swoim dzieckiem. Tym razem jedna z internautek podejrzewa, że Henio jest przegrzewany. Na reakcję Rozenek nie trzeba było długo czekać.

Heniowi jest za gorąco?

Perfekcyjna chciała podzielić się z fanami w mediach społecznościowych niewinnym zdjęciem z sypialni, pokazując, co oznacza dla niej obecnie idealny weekend.

Małgorzata Rozenek, odpoczywając na łóżku w towarzystwie psa i śpiącego synka, zajmowała się nadrabianiem seansów filmowych. Sielankowy obrazek został jednak zaburzony przez komentarze internautek, których uwadze nie uszło to, że  Henio okryty jest kołdrą – zasugerowały, że wysoka temperatura dla dziecka nie jest korzystna

„Czy to dziecko nie ma za ciepło?” – czytamy na profilu Rozenek. 
W obronie celebrytki stanęły inne kobiety, które zaprzeczyły podejrzeniom o przegrzewanie Henia:

„Niech Pani się nie martwi. To trzecie dziecko Pani Gosi i z pewnością nie ma za ciepło. Leży odkryte, a tylko tył leżanki jest zakryty”. 

Na podejrzenia fanek zareagowała wkrótce także sama Małgosia, która krótko i ironicznie odniosła się do krytyki:

„Zaczyna się” – skomentowała, dołączając do wpisu rozbawione emotikony.
 
Widać, że celebrytka jest przygotowana na nadmierną ingerencję fanów w wychowywanie jej synka. To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek z dystansem i humorem podchodzi do tego typu uszczypliwości.

Źródło: Instagram
 

Zobacz także:

Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy