GRY
 
 

Ferdynand Wspaniały - spektakl dla dzieci, 9-10.04, Zielona Góra

Ferdynand Wspaniały to pouczająca i zabawna książka dla najmłodszych. Na jej teatralną interpretację zapraszamy do Zielonej Góry już 9 i 10 kwietnia.

ferdynand wspaniały
Ferdynand Wspaniały
Ludwik Jerzy Kern
Spektakl gościnny - Teatr Lalki i Aktora z Wałbrzycha, Lubuski Teatr,

9 i 10 kwietnia 2014, godz. 9.30 i 11.30

Ferdynand Wspaniały Ludwika Jerzego Kerna jest jedną z najbardziej znanych i lubianych książek dla dzieci. To opowieść o psie, który pewnego dnia śni, że jest człowiekiem. Odbywa bajkową, pełną fantazji i humoru podróż przez ludzki świat. Odwiedza słynnego krawca, zjada doskonały posiłek w eleganckiej restauracji, podróżuje windą aż do chmur, bierze udział w wystawie psów, a nawet rozprawia się z szajką złodziei, która grasuje w mieście. Ferdynand Wspaniały to sympatyczny i uczciwy bohater, którego pokocha każde dziecko.
 
Szybkie tempo, atrakcyjne kostiumy i śpiewane wspólnie piosenki czynią spektakl wesołym i dynamicznym. Scenografia jest pomysłowa i na pewno zainteresuje najmłodszych widzów. Pełna bajkowych, zabawnych rekwizytów i lalek, łatwo przenosi widza w świat dziecięcych marzeń. Budzi refleksję, że warto mieć marzenia i wierzyć w ich spełnienie.
 
Adaptacja i reżyseria: Lucyna Sypniewska
Scenografia: Jan Polívka
Muzyka: Krzysztof Maciejowski
Przygotowanie wokalne: Małgorzata Jaworska-Kaczmarek
 
Obsada:
Anna Jezierska
Sylwia Nowak/Natalia Wieciech
Bożena Oleszkiewicz
Urszula Raczkowska
Jakub Grzybek
Seweryn Mrożkiewicz
Paweł Pawlik
 
rezerwacja biletów: Impresariat: tel. 68 452-72-72 w. 35,51,63
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj