GRY
 
 

Ferie w Dworku

13-24.02.2012r., Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki przygotował mnóstwo atrakcji artystycznych i sportowo-rekreacyjnych dla dzieci spędzających czas wolny w mieście.

Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"
Program zajęć został opracowany z myślą o promowaniu aktywnych postaw wobec tradycji i kultury, rozwijaniu kreatywności. Służą temu m.in. zajęcia plastyczne, warsztaty origami, muzyczne i teatralne.
Nie brakuje również wyjść do instytucji muzealnych.

Bardzo często młodzież uczestnicząca w zajęciach organizowanych podczas ferii staje się naszymi odbiorcami również po zakończeniu zajęć, odnajdując w Dworku teren do realizacji własnych pasji.

Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00.
Dostępne są karnety tygodniowe w cenie 100 zł.

Wszyscy uczestnicy otrzymują w trakcie drugie śniadanie: herbatę, kanapki oraz owoce. W opłacie za zajęcia są już wszystkie koszty związane z realizacją programu: wejścia do muzeów, transport autokarowy, materiały plastyczne, praca.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą feryjną naszych regionalnych Klubów Kultury na terenie Krakowa: Chełm, Mydlniki, Paleta, Przegorzały, Vademecum, Wola.

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
ul. Papiernicza 2,
Kraków
tel. 12 420 49 50

więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj