GRY
 
 

Ferie w Lalkach

Ferie to czas relaksu i zabawy. Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora postanowił przyczynić się do tego, by ferie mogły upłynąć w przyjemnej atmosferze, dlatego proponuje spędzić ten czas w teatrze.

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Okres beztroskiej zabawy rozpoczynamy w niedzielę, 15 stycznia o godz. 12.30 spektaklem „Wół i Osioł” w reż. Arkadiusza Porady, opowiadającym zabawną historię dwojga zwierząt, których nudną i ciężką egzystencję w betlejemskiej stajni przerywa niespodziewane i tajemnicze pojawienie się Jezuska.

15 stycznia o godz. 16.00 na Małej Scenie w przestrzeni pełnej poduszek najnajmłodszych widzów z czarownicami oswajać będzie Aleksandra Pejcz w monodramie „Nie bójcie się czarownic”.

17 stycznia o godz. 11.00 w rozśpiewanym spektaklu „Ferdynand Wspaniały” w reż. Lucyny Sypniewskiej razem z psem marzycielem odbędziemy bajkową, pełną fantazji i humoru podróż przez ludzki świat. Uczciwy, zadowolony i przyjaźnie nastawiony do innych Ferdynand z pewnością łatwo podbije serce każdego dziecka, a jego determinacja w dążeniu do celu przekona nas o wierze w spełnianie marzeń.

20 stycznia o godz. 9.30 oraz 21 stycznia o godz. 17.00 (spektakl rodzinny) będzie można zobaczyć „Bajkę o szczęściu” w reż. Ewy Giedrojć – przedstawienie o wielkim przywiązaniu do drugiej osoby, przejmującej przyjaźni Dziadka i trójki utalentowanych zwierząt oraz jej pielęgnowaniu, które poruszy niemalże każdego.

Wszystkie wszędobylskie dzieci ciekawe świata zapraszamy 22 stycznia o godz. 12.30 na spektakl „Och, Emil!” w reż. Lecha Chojnackiego, przedstawiający przygody rezolutnego, śmiesznego i odważnego chłopca, marzącego o tym, by stać się dorosłym. Będzie można spojrzeć na siebie samych przez pryzmat teatralnej konwencji, która z dużym poczuciem humoru szkicuje portrety członków rodziny i relacje między światem dorosłych a światem dzieci.

„Calineczka” to spektakl o podróży małej dziewczynki, której wzrost nie przekracza jednego cala, uwikłanej w niezależne od siebie sytuacje, z których mimo przeciwności udaje jej się jakoś wyplątać, nie pozostawiając śladu na jej równie kruchej jak postura wrażliwości. Jak bardzo te zdarzenia są istotne, nie tylko dla niej samej, ale także dla adresata, którym wbrew pozorom mogą być także dorośli, można będzie się przekonać 29 stycznia o godz. 12.30.

Wszystkich miłośników niezapomnianych wrażeń i dużej dawki emocji zapraszamy na spektakle do naszego Teatru.

Cena biletu:
normalny – 15 zł,
ulgowy – 13 zł
REZERWACJA poniedziałek – piątek w godz. 900-1400 tel. 74 666 57 90, 74 666 73 40
KASA BILETOWA czynna godzinę przed spektaklem oraz w każdy czwartek w godz. 10.00-11.00, 15.00-16.00: tel. 74 666 73 41

ul. M.Buczka 16
58-300 Wałbrzych


więcej »

Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj