GRY
 
 

Ferie w Lubuskim Teatrze

15,16 i 17.02 oraz 21,22.02.2012r., Lubuski Teatr w Zielonej Górze zaprasza dzieci na spektakle.

Lubuski Teatr w Zielonej Górze
W okresie tegorocznych Ferii Zimowych proponujemy państwu najpiękniejsze bajki w repertuarze Lubuskiego Teatru!

15,16 i 17 luty 2012 r. godz. 10.00
"Zwierzęta Doktora Dolittle"
H. J. Lofting

21 i 22 luty 2012 r. godz. 9.30 i 11.30
"Niebieski Piesek"
G. Urban

rezerwacja biletów: tel. (068) 452-72-72 w. 35,51,63

"Niebieski piesek" Gyula Urban
Reżyseria: Robert Czechowski

Pouczająca bajka o piesku, który niespodziewanie urodził się niebieski. I w tym momencie rozpoczęły się jego kłopoty. Jeden brat czarny, drugi brązowy - jak normalne psy. A nasz bohater niebieski, inny niż wszystkie pieski. Taki jak woda w oceanie, jak błękit na lasu ścianie. I gdy już się wydawało, że czekają go same smutki, spotkał na swej drodze rudego marynarza, który dobrze wiedział jak sobie radzić w takiej sytuacji. Sam też był inny i samotny. Stali się przyjaciółmi i wypłynęli w rejs. A dokąd? - zobaczycie w teatrze.

"Zwierzęta Doktora Dolittle" H.J. Lofting
Reżyseria: Jerzy Bielunas

Drugi, po widowiskowej „Księdze dżungli”, spektakl w reżyserii Jerzego Bielunasa, z choreografią Macieja Florka (czyli zwycięzcy I edycji programu "You Can Dance") w Lubuskim Teatrze! Przygotowywane z ogromnym rozmachem przedstawienie muzyczne, z udziałem kilkunastu aktorów i tancerzy zabierze Was w świat afrykańskiej muzyki, nieprawdopodobnych masek, barwnych kostiumów i tajemnic Czarnego Lądu. Inspirowana książkami Loftinga historia Doktora Dolittle i jego zwierzęcych przyjaciół to prawdziwe wydarzenie! Dołącz do Papugi Polinezjusza, małpki Czi Czi, prosięcia Geb Geb, psów, kota, bociana, szczura Euzebiusza i całej plejady zwierząt lądowych i morskich. W świecie przepełnionym muzyką i wszystkimi kolorami tęczy nie można się nudzić, a zawrotna akcja zadowoli nawet najbardziej wymagających Widzów w każdym wieku.

Lubuski Teatr w Zielonej Górze
Al. Niepoldegłości 3/5
Zielona Góra

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj