GRY
 
 

Ferie w Teatrze Guliwer

29.01-8.02.2013r., Ferie Zimowych to wspaniały czas na spotkanie z Teatrem i podróż do krainy baśni. Teatr Guliwer zaprasza na przedstawienia: znakomitą sztukę lalkową O rybaku i złotej rybce oraz Liliputy i Olbrzymy i … Guliwer –teatr o teatrze – edukacyjny spektakl o teatrze.

Teatr Guliwer
W pierwszym tygodniu Ferii, czyli od 29.01. do 01.02.  zapraszamy wszystkie dzieci od lat 5 na spektakl edukacyjny. Przedstawienie jest doskonałą lekcją o teatrze. Dzieci biorą udział w interaktywnym widowisku i krok po kroku odkrywają tajemnice teatru. Spektakl Liliputy i olbrzymy i… Guliwer – teatr o teatrze oswaja najmłodszych z teatrem poprzez stworzenie warunków dla gry wyobraźni u dziecka, zabawy skalą przedmiotów i ludzi. Dzieci uczestniczą w realizacji sztuki dzięki możliwości reżyserii akcji, tworzenia scenografii i komponowania muzyki! O tym, że przedstawienie jest wspaniałą zabawą świadczy - jak pisze magazyn Teatralia - „ sala  wypełniona po brzegi śmiechem małych brzdąców” !

W drugim tygodniu Ferii zapraszamy widzów od lat 5 do krainy prawdziwej ludowej baśni. W dniach 05-08.02. przenosimy się do Rosji baśniowej. Spektakl O rybaku i złotej rybce wg baśni Aleksandra Puszkina przybliża atmosferę tradycyjnej rosyjskiej muzyki i malarstwa z użyciem całej magii na jaką możemy sobie pozwolić w teatrze lalek. Reżyser poprzez sztukę próbuję rozmawiać  z widzami na poważnie, o miłości, pokusie i wybaczeniu. Jury dziecięce na tegorocznym festiwalu „Spotkania” w Toruniu ogłosiło przedstawienie najlepszym spektaklem dla dzieci!                                        

W drugim tygodniu ferii przed spektaklami „O rybaku i złotej rybce” zapraszamy również na Edukację Teatralną. Podczas 15-minutowych spotkań Pani Elżbieta Kubera oprowadzi po świecie teatru, a dzieci dowiedzą się m.in. kto pracuje w teatrze, jak powstaje spektakl i jakie są rodzaje technik lalkowych !

Liliputy i Olbrzymy i .. Guliwer – teatr o teatrze –  w dniach 29.01. do 01.02. 2013 r.
O rybaku i złotej rybce – w dniach 05-08.02.2013 r.

Wszystkie bilety na spektakle od wtorku do piątku w cenie biletu grupowego - 25 zł!!
Rezerwacje - Biuro Organizacji Widowni tel. 22 845 16 76/77 ;  www.teatrguliwer.waw.pl

Teatr Guliwer
ul. Różana 16
02-548 Warszawa
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj