GRY
 
 

Ferie z dinozaurami - to możliwe!

Hotel Warszawianka położony nad Zalewem Zegrzyńskim proponuje dzieciom (i rodzicom) Dino Ferie. Dzieci pod okiem opiekunów będą odkrywać sekrety początków ziemi, poznają gatunki prehistorycznych zwierząt oraz ich zwyczaje.

zima, rodzina, zabawa, mama, tata, dzieci
Na wspaniałe ferie w malowniczym otoczeniu zaprasza Hotel Warszawianka. Jest on położony zaledwie około 40 minut jazdy samochodem od centrum stolicy.
W tym roku Hotel Warszawianka przygotował dla najmłodszych specjalny program Dino Ferie, który przybliży im fascynujący świat dinozaurów.

Co będzie się działo podczas Dino Ferii?

Dzieci odkryją nie tylko sekrety początków ziemi, poznają gatunki prehistorycznych zwierząt oraz ich zwyczaje, ale także będą też miały okazję wyhodować własnego dinozaura. 
Podczas zajęć dzieci będą się bawić, ćwiczyć, rozwijać swoje zdolności manualne i zdobywać nową wiedzę. Program został tak opracowany, żeby umożliwić elastyczny udział w zabawie. Można do niej dołączyć w dowolnym momencie, dlatego rodzice mają możliwość wygodnego dopasowania terminu wyjazdu do swojego urlopu.  Zajęcia Dino Ferii odbywają się w tygodniu, a w weekendy hotel zaprasza na inne programy tematyczne. Informacje na ich temat znajdują się na www.warszawianka.pl.
Redakcja poleca: Dziś największym zagrożeniem dla rozwoju dziecka jest zwykły smartfon [ROZMOWA Z EKSPERTEM]
- To obowiązkiem dorosłych jest dopilnować, by nasze dzieci korzystały z mediów w sposób bezpieczny i sprzyjający rozwojowi. - wyjaśnia psycholog, Aleksandra Piotrowska.

Co wyróżnia ferie w Hotelu Warszawianka?

Bogata oferta atrakcji dla gości:
  • Aqua Park, 
  • prywatna plaża,
  • korty tenisowe,
  • korty do squasha,
  • siłownia,
  • strefy zabaw dla dzieci,
  • kręgielnia ,
  • klub nocny.
W trzech hotelowych restauracjach, Mak’s, Galeria i Góralska Chata można znaleźć urozmaicone menu  dopasowane do zróżnicowanych gustów i apetytów, a w orientalnym SPA odpocząć podczas masaży i zabiegów kosmetycznych. W SPA przygotowano też specjalne zabiegi dla dzieci.

Kompetencje Hotelu Warszawianka w organizacji rodzinnego wypoczynku zostały potwierdzone prestiżowym certyfikatem "Hotel Przyjazny Rodzinie" oraz tytułem "Znak Jakości Kid’s Zone" przyznawanym w konkursie organizowanym pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami