GRY
 
 

Ferie z Disneyem w Wola Park

2-3 oraz 9-10.02.2013r., godz.13-18 Podczas ferii zimowych w Centrum Handlowym Wola Park odbędą się dla wszystkich dzieci ferie pełne atrakcji! Najmłodsi będą mogli spędzić czas ze znanymi kreskówkami Walta Disneya.

wola park
Centrum Handlowe Wola Park przygotowało dla dzieci interesujące, a zarazem edukacyjne warsztaty i konkursy. „Disney Ucz się z nami” oraz „Disney English” to wyjątkowe serie edukacyjne, które poprzez zabawę będą uczyć i bawić wraz z ulubionymi postaciami Disneya. Nauka języka angielskiego czy matematyki poprzez zabawę jest przyjemniejsza i łatwiejsza, a wspólne zajęcia sprawnościowe i kreatywne wpłynął na aktywność i współpracę w grupie. Kubuś Puchatek, Myszka Miki i Zygzak McQueen to tylko niektórzy z ulubieńców najmłodszych, którzy będą bohaterami wyjątkowych weekendów w Wola Parku.
 
2 i 3 lutego od godziny 13 dzieci będą mogły pobawić się w Kubusiowym kąciku, wziąć udział w warsztatach artystycznych małej Księżniczki, czy dołączyć do Klubu Myszki Miki. W programie zaplanowany jest konkurs sprawnościowy – wielki wyścig Zygzaka McQueena - znanej z kreskówek, sympatycznej wyścigówki.
 
9 i 10 lutego najmłodsi będą mogli uczestniczyć w nauce języka  angielskiego – poznają między innymi słowa określające kolory i kształty, a także zgłębią tajniki tańca i wezmą udział w warsztatach tańca oraz warsztatach ,,Let’s sing” – śpiewaj z Myszką Miki!
 
W każdy weekend odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawa na stanowiskach multimedialnych. Dla najmłodszych zostanie przygotowany kącik plastyczny oraz kolorowy plac zabaw.
 
Ferie z Disneyem w Wola Park  - zapraszamy do wspólnej zabawy!
 
Centrum Handlowe Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj