GRY
 
 

Ferie z Małą Kawką i EneDueRabe - warsztaty plastyczne

28.01.2012r.,godz.12 Nie zdążyliście na ostatnie warsztaty z Astonem? Nic straconego - Aston zagości tam ponownie! Mała Kawka z wydawnictwem EneDueRabe zapraszają na spotkanie z psem Astonem.

wydarzenia, mała kawka
Spotkaniu z bohaterem książki Lotty Gefenblad będzie towarzyszył multimedialny pokaz wspaniałych ilustracji oraz inspirujące warsztaty plastyczne!

Pewnego dnia w drodze do domu mały szczeniak Aston znajduje … kamienie. Obserwuje je uważnie i dochodzi do wniosku, że musi być im źle. Martwi się o kamyki, myśli, że zapewne jest im zimno na deszczu i śniegu, że są samotne, zmarznięte, smutne. Zabiera je do domu. Aston opiekuje się nimi, kąpie je, otula kołderkami, dotrzymuje im towarzystwa. Teraz kamienie są bezpieczne w swoim własnym łóżku. Każdego dnia Aston znajduje nowe kamienie, niektóre są duże, niektóre małe, ale każdy kamień potrzebuje opieki… W domu zaczyna robić się tłoczno… A gdy nadchodzi lato… KAMYKI ASTONA to ujmująca opowieść o miłości, empatii i życzliwości. Wspaniały tekst i wyjątkowe ilustracje Lotty Geffenblad tworzą poruszającą historię, w której zarówno duzi jak i mali odnajdą cześć siebie.

Kamyki Astona
Autor: Lotta Geffenblad
Ilustracje: Lotta Geffenblad
Przełożyła ze szwedzkiego: Hanna Dymel-Trzebiatowska

Mała Kawka - kawiarnia i klub ul. Przeskok 9 05-822
Milanówek tel. 502 189 717
poczta@malakawka.pl
więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj