GRY
 
 

Ferie z Myślęcinkiem

Styczeń 2013r., Ogród Fauny Polskiej zaprasza dzieci na zajęcia w ZOO i na lodowisku.

logo, Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku

Zajęcia w zoo dla grup zorganizowanych i 50-procentowa zniżka na lodowisku - takie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci na zbliżające się ferie zimowe.

Grupy zorganizowane zapraszamy na zajęcia edukacyjne "Nie porzucaj mnie mój przyjacielu". Podczas spotkań będzie można zaznajomić się między innymi z wężem, jaszczurką, królikiem, świnką morską. Poza tym uczestnicy dowiedzą się, jak opiekować się pupilami, dlaczego są naszymi przyjaciółmi i jak ważna jest odpowiedzialność za nie. Na zajęcia należy zapisać się telefonicznie pod numerem 052 328 00 08 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15. Grupy nie mogą liczyć więcej niż 30 osób. Zajęcia trwają do godziny.

Druga z atrakcji czeka na lodowisku u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Magnuszewskiej: dzieci do 16 roku życia po okazaniu legitymacji szkolnej w godzinach 12.35-15.05 będą mogły kupić bilet z 50-procentową zniżką, czyli za 2 złote! W ferie lodowisko działać będzie od godziny 12.35 do godziny 21. Wcześniej ze ślizgawki korzystać będą grupy zorganizowane, które wykupiły rezerwację na taflę.      

Ogród Fauny Polskiej ZOO
Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek sp. z o.o. w Bydgoszczy
ul. Gdańska 173-175,
85-674 Bydgoszcz

 

 

 

Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj