GRY
 
 

Festiwal Filmów Młodego Widza WĘDRUJĄCE ALE KINO!

Ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczne Ale Kino.

wydarzenia, ale kino

W sprzedaży pojawiły się też karnety. Początkowo miały być dostępne tylko na seanse popołudniowe dla młodzieży i starszych widzów w Multikinie Stary Browar, jednak po sygnałach od Widzów zainteresowanych także karnetami na seanse dla dzieci w Multkinie 51 - i przy przychylnej i życzliwej postawie kierownictwa Multikina - postanowiliśmy rozszerzyć zakres ich obowiązywania.

Karnet, oprócz obowiązywania na wszystkie seanse popołudniowe w Multikinie Stary Browar, umożliwi także zakup biletów w specjalnej cenie na pokazy weekendowe w Multikinie 51 oraz (też M51) na seanse w czwartek i piątek o godzinie 17.

A konkretnie - zakres obowiązywania karnetu powiększa się o następujące pokazy:

niedziela 4.12
Tygrysy i tatuaże - godz. 14
Patyk się żeni - godz. 16

czwartek 8.12, godz. 17
Magicy

piątek 9.12, godz. 17
Bramkarz Liverpoolu

sobota 10.12
Wielki niedźwiedź - godz. 10
Patyk się żeni - godz. 12:30

niedziela 11.12
Kot w Paryżu - godz. 10
Po cichutku - godz. 12:30.
 
Karnety są dostępne w kasach Multikina 51 oraz Multikina Stary Browar, a promocyjna cena biletu z karnetem to zaledwie 2 złote! Przypominamy, że karnety są imienne i umożliwiają zakup jednego biletu na wybrany seans (warto zapoznać się z regulaminem w dziale Bilety).

WIĘCEJ O FESTIWALU »

www.alekino.com

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj