GRY
 
 

Artystyczny Targówek - festiwal rodzinny, 26.05, Warszawa

Zapraszamy już w Dzień Matki na rodzinny festiwal z mnóstwem atrakcji dla dzieci i rodziców.

plakat, artystyczny targówek
5. Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”
Termin: niedziela 26 maja 2013, godz. 12.00-21.00
Miejsce: Park Bródnowski
Wstęp wolny.
 
Już po raz piąty Dom Kultury „Zacisze” organizuje Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”. Zapraszamy na prezentacje sceniczne, podczas których wystąpi około 800 wykonawców. Profesjonalną scenę udostępniamy amatorom. Wokaliści, tancerze, aktorzy – krótko mówiąc dzieci i młodzież z placówek kulturalnych i edukacyjnych Dzielnicy Targówek.
 
Park Bródnowski będzie krainą artystyczną. To Wasza przestrzeń. Stworzymy pasaż kulturalny złożony z 22 stoisk. W każdym stoisku działania animacyjne, w których wszyscy chętni mogą wziąć udział.
 
Termin Festiwalu – 26 maja – to Dzień Matki. Dzieci (mniejsze i większe) będą mogły przygotować dla swoich mam różnorodne przedmioty artystyczne m.in. biżuterię, kwiaty z paper mache, gipsowe figurki malowane farbami,  dekorowane ciasteczka, kwiaty origami i różne niespodzianki.
 
Ponadto animatorzy z placówek przygotują mnóstwo atrakcji dla samych dzieci: zabawy muzyczne, labirynty, zadania logiczne, rebusy i krzyżówki, gry i zabawy sportowe, warsztaty i zabawy plastyczne, malowanie na folii, doświadczenia fizyczne i chemiczne, decoupage, malowanie na szkle… Animatorzy Klanzy poprowadzą w świecie labiryntów, zabawek zręcznościowych i sprawnościowych. A twarze pomalowane przez artystki z Klanzy będą dziełami sztuki.
 
Zamawiamy słońce i czekamy na Was. Zapraszamy!
O godzinie 20 Dzielnica Targówek m.st. Warszawy zaprasza na koncert zespołu CREE.
 
Link do wydarzenia: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/1698
Link do ubiegłorocznej edycji: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/1305
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj