GRY
 
 

W najbliższy weekend przyjdź na Festiwal Rodziny!

Co to jest Festiwal Rodziny? To niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w warsztatach rodzinnych i uświadomić sobie, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu z najbliższymi.

dziecko, zabawa, zabawki, mama, tata, rodzice
fot. Fotolia
Festiwal Rodziny odbędzie się 30 listopada 2014 roku w Warszawie w Centrum Olimpijskim PKOl (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4). Są to bezpłatne, całodniowe warsztaty mające za zadanie wzmocnić relacje w rodzinie, zachęcić do jak najczęstszego przebywania w rodzinnym gronie i do wspólnej rozrywki. Festiwal ma zintegrować rodziny, a także pokazać, jak niewiele wysiłku wymaga zacieśnianie  więzi.

Miejsce spotkania zostało wybrane nieprzypadkowo  – Centrum Olimpijskie symbolizuje jedność. Całodzienna impreza będzie miała charakter konkursu i Rodzinnej Olimpiady. Uczestnicy, którzy wezmą w niej aktywnie udział, będą zbierać punkty, które zamienią później na los. Każdy los to wygrana.
 
W dzisiejszych czasach rodzicom brakuje nie tylko czasu i pomysłu, ale także środków na wspólne zabawy z dziećmi. Wydaje nam się, że to problemy finansowe są głównym powodem zaniedbań.  W całej Warszawie jest bardzo wiele miejsc, gdzie rodziny mogą spędzić razem czas w ciekawy i niestandardowy sposób (za niewielką opłatą lub w ramach bezpłatnych wejść). W wielu interesujących miejscach, np. muzeach, galeriach, istnieje też możliwość korzystania z "dni otwartych". 

Na rodzinnych warsztatach dowiesz się, jak wyszukiwać takie atrakcje i jakie działania należy podjąć, aby „nie zamykać rodziny w czterech ścianach”.

Festiwal Rodziny inauguruje Kampanię Aktywne Miasto Rodzinne, podczas której będzie tworzona baza ciekawych miejsc i aktywności rodzinnych proponowanych przez różne organizacje pozarządowe, instytucje miejskie oraz niezależne firmy.

Polecamy: 23 pomysły na szalone zabawy ruchowe
Redakcja poleca: Warsztaty Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1 lat [WIDEO]
Relacja z Warsztatów Mamo, To Ja dla rodziców dzieci 0-1. Warszawa Wiosna 2017.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami