GRY
 
 

Festiwal "Shanties 2012" - Zejmankowe oceany marzeń

25.02.2012r.,godz.12.00 Od wielu lat jednymi z najpopularniejszych koncertów Festiwalu Shanties, cieszącymi się niesłabnącym powodzeniem są Koncerty dla Dzieci.

szanty, kraków
To barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek żeglarskich napisanych specjalnie dla dzieci zawierających elementy ruchowe, grupowe tańce. To także konkursy dotyczące tematu koncertu i pojęć związanych z żeglarstwem w formie zagadek, quizów. Podczas koncertu widzowie stają się prawdziwymi wilkami morskimi, uczestniczą w przygodzie jaka zdarzyć się może jedynie na wodzie.

Zapraszamy na pokład żaglowca, na wielki rejs i przygodę, podczas której wspólnie będziemy zmagać się z żywiołami! 

Klub STUDIO
ul. Budryka 4
Kraków

Koncert – widowisko żeglarskie dla dzieci pt: „Zejmankowe oceany marzeń”
Scenariusz i reżyseria Z. Murawski i M. Kowalewski
Opracowanie muzyczne i wykonanie „Zejman & Garkumpel”

Tym koncertem zespół „Zejman i Garkumpel” uroczyście inauguruje dwa projekty: Reedycja swoich pierwszych dwóch kaset dla dzieci w formie CD, oraz swoją stronę internetową przeznaczoną dla najmłodszych fanów. Rodzice niejednego obecnego na sali słuchacza odbędą podróż wspomnień, gdy sami wiele lat temu uczestniczyli w naszych koncertach jako dzieci. A jednocześnie udowadniamy tezę, że gdy jest niezmienna chęć do rodzinnej zabawy, to muzyka służąca temu celowi nigdy się nie starzeje…

cena biletu: 22,00 zł

więcej informacji na temat programu i biletów na stronie Festiwalu Shanties »

Organizator: Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki "HALS"
31-113 Kraków,
ul. Straszewskiego 27 II p.
tel/fax 12/423 22 36
e mail: hals@hals.krakow.pl
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj