GRY
 
 

Światowy Festiwal Teatralny Korczak, 23-31 maja, Warszawa

Trwa sprzedaż biletów na najważniejsze kulturalne wydarzenie dla dzieci w 2014 roku – Specjalną Edycję Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK. Zapraszamy na festiwal teatralny w Warszawie.

teatr, festiwal, kongres
fot. materiały prasowe
Festiwal Teatralny Korczak to ponad 50 najlepszych spektakli dla dzieci i młodzieży z  całego świata. Festiwal zagości na deskach teatrów w dniach 23 – 31 maja. 

Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK ma misję edukacji młodego widza, ale spektakle spodobają się na pewno też dorosłym. W czasie trwania festiwalu na placu przed głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki i w nim zlokalizowana będzie strefa dziecka. Na placu przed PKiN zostanie zbudowany pawilon, w którym odbywały się będą happeningi. W ten sposób młodzi uczestnicy będą mogli spędzić czas w strefie dziecka i wziąć udział w jednej z wielu gier i zabaw organizowanych przez naszych animatorów, ale także uczestniczyć w planowanych wydarzeniach artystycznych: spektaklach lub warsztatach.

18. Światowy Kongres ASSITEJ oraz Specjalna Edycja Festiwalu KORCZAK zostały objęte honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP pani Anny Komorowskiej. Projekt zrealizowano przy pomocy środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu m. st. Warszawy. Współorganizatorem projektu jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Wszystkie wydarzenia odbędą się przy współpracy 7 warszawskich teatrów, w których wystawiane będą spektakle w ramach Festiwalu KORCZAK 2014. Festiwal gościć będą: Teatr 6.piętro,  Teatr Baj, Teatr Dramatyczny, Teatr Guliwer, Teatr Lalka, Teatr Powszechny i Teatr Studio.

Sprawdź inne wydarzenia kulturalne w twoim mieście
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj