Figura Natalii Siwiec po ciąży
fot. Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec w ogniu krytyki! Fanki zarzucają jej, że ma... zbyt płaski brzuch!

Natalia Siwiec wróciła do formy w ekspresowym tempie! Nie wszystkim się to jednak podoba... Niektórzy zarzucają celebrytce, że zrobiła to zbyt szybko!
Hanna Szczesiak
Figura Natalii Siwiec po ciąży
fot. Instagram/nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec nie zwalnia nawet po porodzie i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Gdy kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcia w obcisłym topie, wzbudziła niemałą sensację!

Figura po ciąży

Początki macierzyństwa nie są łatwe. Już kilka razy przekonała się o tym Miss Euro 2012 – najpierw fani skrytykowali imię, jakie wybrała dla córki, później cenę wózka. Ostatnio celebrytka została skrytykowana za niewłaściwe trzymanie córeczki i niepodpieranie jej główki. Gdy dodała zdjęcia prezentujące jej figurę po porodzie, pod zdjęciami pojawiły się dziesiątki negatywnych komentarzy. Ich autorki zarzucały Natalii, że zbyt szybko wróciła do formy. Niektóre sugerowały, że... nigdy nie była w ciąży!

Zobaczcie zdjęcie:
 
Redakcja poleca: Sposoby na jędrny brzuch po ciąży i porodzie - film
Wiotka skóra, rozciągnięta, jakby pomarszczona... Tak wygląda brzuch po ciąży. Bądź z niego dumna, bo dokonał wielkiej rzeczy – nosił nowego człowieka, twoje dziecko. Zarazem jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś mu nieco pomogła wrócić do formy. Jak? Podpowiada kosmetolog Anna Salomon z Kliniki Skin Concept.

Natalia Siwiec nie była w ciąży?

Pod zdjęciami Natalii pojawiło się wiele komentarzy, nie tylko pochlebnych. Choć część internautów zachwyca się figurą modelki, wiele użytkowniczek wątpi, że Natalia kiedykolwiek była w ciąży. "Czasami można się zastanawiać, kiedy ona była w ciąży i czy w ogóle była" – napisała jedna z internautek. "Surogata jak nic była grana! Nie dajcie sobie wmówić Drogie Prawdziwe Kobiety, że coś jest z Wami nie tak, jeśli nie wyglądacie tak jak panienka na załączonym obrazku 2 tygodnie po porodzie" – dodała inna. Nie za ostro?

Szkoda czasu na wymyślanie teorii spiskowych. Naszym zdaniem każda kobieta jest inna i powrót do figury sprzed ciąży to indywidualna sprawa każdej mamy!

Zobacz także: Natalia Siwiec nie wie, jak trzymać dziecko? To zdjęcie oburzyło internautów!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy