Filip Chajzer pomoże chłopcu i zorganizuje mu przyjęcie komunijne
fot. ONS

Dla Filipa Chajzera nie istnieje słowo "nie da się"

Tym razem dziennikarz TVN pomoże chłopcu. Czasu bardzo mało, niecały tydzień. Ale Chajzer nie raz już pokazał, że chcieć to móc.
Agnieszka Majchrzak
Filip Chajzer pomoże chłopcu i zorganizuje mu przyjęcie komunijne
fot. ONS
"Robimy niezapomniane przyjęcie komunijne... Tydzień to kupa czasu, nie? - pyta się na Instagramie.

Tata nie chce przyjechać na Komunię Świętą synka

Filip Chajzer znany jest ze swojej działalności charytatywnej i nie raz już pokazał, że nie jest mu obojętny los dzieci. Pod koniec 2017 roku wyprawił urodziny 12-letniej dziewczynce chorej na Aspergera. Na imprezę przyszły setki gości. Tym razem pomocy potrzebuje 9-letni Michałek. Chłopiec przystępuje w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej, jednak nie będzie to dla niego radosna uroczystość - ojciec chłopca odmówił w niej uczestnictwa. W efekcie nie odbędzie się nawet przyjęcie z tej okazji.   

"Jest taki chłopiec, który 27 maja idzie do komunii i trochę mu ciężko, bo i ojciec nie chce być przy nim w ten dzień, a i przyjęcia nie będzie" – taką prośbę o pomoc w uratowaniu dnia Pierwszej Komunii pewnego dziecka otrzymał Filip Chajzer. Dziennikarz natychmiast uruchomił akcję. Na początek udostępnił treść otrzymanej wiadomości na Instagramie, tak aby dotrzeć do Michała. "Bardzo ruszył mnie za serce i bardzo chcę odnaleźć chłopca, o którym pisze autor/autorka listu. Niestety dostałem tylko treść bez adresu @, a źródłowy mail przepadł... Jeśli jest ktoś kto wie, zna i chce mi pomóc, proszę o kontakt" – napisał na swoim koncie.

Poszukiwania trwały....5 minut. Już po chwili udało się znaleźć kontakt do mamy chłopca. Dziennikarz z radością ogłosił sukces akcji poszukiwawczej. "Chłopiec odnaleziony...Potrzeba było... 5 minut. Z tego co słyszałem jest uroczy, niezwykle inteligentny i niestety na co dzień smutny..." – napisał na swoim profilu.

Od razu przystąpił do działania. "Robimy niezapomniane przyjęcie komunijne... Tydzień to kupa czasu, nie?"- stwierdził. Jak informuje "będą ulubione przysmaki Michałka, goście i godność z jaką należy obchodzić tak ważny dzień w życiu każdego dziecka" - napisał. Podziękował przyjaciołom za pomoc w błyskawicznej organizacji i za "instagramowy odzew".
Redakcja poleca: Fryzura komunijna, która robi wrażenie! (video)
Pomysłowa, oryginalna, zachwycająca, a do tego możesz ją zrobić sama! Zobacz, jak krok po kroku wykonać niezwykłą fryzurę komunijną.

"Jesteś Pan prze gościu!!!"

Znając energię i zaraźliwy optymizm dziennikarza z pewnością będzie to niezapomniane przyjęcie. Zaledwie w ciągu godziny od umieszczenia posta, ponad 6 tysięcy użytkowników polubiło jego wpis. "Jestem w trakcie przygotowań do Pierwszej Komunii mojego synka i jest to dla nas piękna i ważna uroczystość. Człowiek jest już w takim wieku, że pamięta ten dzień na zawsze. Uratowałeś wspomnienia Michałka" – podziękowała jedna z mam.

"Panie Filipie, wielki szacunek dla Pana", "Gdzie Bóg nie może, tam Filip pomoże", "Wychodzi Pan z sercem na dłoni do tak wielu ludzi... Uwielbiam każdą akcję w Pana wykonaniu" – posypały się komentarze.

Trzymamy kciuki za przyjęcie i dziękujemy Filipowi Chajzerowi za wrażliwość na los dzieci!

Źródło: wp kobieta

Zobacz też: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy