GRY
 
 

"Lego® Przygoda" w kinach

Od 7 lutego 2014 r. w polskich kinach można zobaczyć animowany film "Lego® Przygoda" w reżyserii Phila Lorda i Chrisa Millera. Głównymi bohaterami produkcji są ludzik Lego - Emmet i... 15 milionów klocków, z których zbudowany świat filmu.

Klocki Lego Movie
fot. Agencja PIAR+
Film "Lego®  Przygoda" pozwala dzieciom przenieść się do świata fantazji, a dorosłym... do czasów swojego dzieciństwa. Główny bohater - Emmet - wraz ze swoimi przyjaciółmi chce ocalić świat LEGO przed tyranią Lorda Biznesa. Wspólnie przeżywają wiele zabawnych, ale i niebezpiecznych przygód. W filmie pojawia się wiele znanych postaci: Batman, Superman, Wonder Woman, Abraham Lincoln i William Szekspir. A wszystko okraszone jest dowcipnymi dialogami, które zapewnią dobrą zabawę nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom.
Na kanwie filmu powstała nowa kolekcja klocków i minifigurek The LEGO® MovieTM (sceny, pojazdy, budowle i bohaterowie filmu) - 13 zestawów dla chłopców i dziewczynek. Zestawy są już dostępne w sklepach. Wśród nich są 3 zestawy "2 w 1" ("Śmieciozgryzarka", "Zamkowa kawaleria", "Maszyna do lodów").
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (2 oceny)

5.0
Doładuj
Przeładuj