GRY
 
 

Film o sympatycznej króliczce Miffy już na DVD

Poznajcie Miffy - króliczkę, którą kochają dzieci na całym świecie!

Miffy
fot. materiały prasowe

Mała Miffy – wielka sława

W 2015 roku króliczka Miffy obchodzi 60. rocznicę pojawienia się na świcie. W tym czasie podbiła cały świat i stała się konkurencją dla Hello Kitty. Sprzedano 85 milionów książek, miliony płyt z krótkimi bajeczkami, pojawia się na gadżetach, przedmiotach codziennego użytku, ostatnio także w ofercie ubrań Kaph All. Wielkie zainteresowanie króliczką Miffy doprowadziło do wyprodukowania pierwszego filmu pełnometrażowego.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Miffy szuka skarbu

Miffy, Melanie, Grunty i Snuffy wybierają się do zoo na zabawę w poszukiwanie skarbu. Mama i Tata Królik przygotowali wskazówki w formie piosenki mówiącej o kolorach, kształtach, ruchu, numerach i dźwiękach. Dzięki piosence Miffy z przyjaciółmi odnajdują w zoo różne zwierzęta i przeżyją wielką przygodę, ucząc się przy tym współpracy, kreatywnego myślenia oraz tego, że dobrze wykonane zadanie, zostanie nagrodzone wspaniałą niespodzianką.
 
Film został przygotowany na podstawie opowiadań Dicka Bruny i powstawał pod kontrolą psychologów i jest odpowiedni dla najmłodszych dzieci, jednocześnie będąc przyjemną pozycją dla całych rodzin. Miffy to film pełen przygód, kolorów i radości z wpadającymi w ucho piosenkami. To doskonała zabawa dla dużych, mniejszych i tych całkiem malutkich, dlatego warto obejrzeć go z całą rodziną.

DVD w sprzedaży już od 1 czerwca.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj