Jak wygląda cesarskie cięcie
fot. Facebook/Pregnant Life

Tak przychodzą na świat czworaczki! Zobacz film z cesarskiego cięcia

Zastanawiasz się, jak wygląda cesarka? Zobacz ten niezwykły film z porodu czworaczków. Tak rodzi się nowe życie!
Hanna Szczesiak
Jak wygląda cesarskie cięcie
fot. Facebook/Pregnant Life
Filmy z porodu często zapierają dech – gdy rodzi się nowe życie, ciężko powstrzymać emocje. Nagranie opublikowane na Facebooku Pregnant Life jest jednym z filmów, które po prostu trzeba zobaczyć!

Film z cesarskiego cięcia

Filmy z porodu publikowane w internecie nikogo już nie dziwią. Choć transmitowanie porodu na Facebooku wciąż wzbudza kontrowersje (i słusznie!), przyzwyczajamy się do dzielenia się intymnymi przeżyciami z zupełnie obcymi osobami. Publikowanie filmów z porodówki to cenna lekcja – wiele osób nie wiedziałoby, jak wygląda poród, gdyby nie internet. To również wsparcie dla przyszłych mam, które przygotowują się na to, co je czeka w najbliższej przyszłości.

Ostatnio coraz popularniejsze są filmy z tzw. naturalnej cesarki. Dlatego też film z tradycyjnego cesarskiego cięcia, gdzie operacja przeprowadzana jest pod narkozą, a lekarz sam wyjmuje dziecko z brzucha mamy, jest rzadkością. Tym bardziej, jeśli rodzą się czworaczki!

Film opublikowany na Facebooku Pregnant Life ma już ponad 360 tys. wyświetleń. Zobacz, jak na świat przychodzą czworaczki:
 

Co myślicie o publikowaniu w internecie filmów z porodu? Są potrzebne czy to naruszenie pewnych granic? Piszcie w komentarzach!
 
Zobacz także: Nie wiesz, który to tydzień ciąży? Sprawdź!

Źródło: Facebook
Redakcja poleca: Ortopedyczne wskazania do cesarskiego cięcia
Kiedy ortopeda może zalecić poród przez cesarskie cięcie?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy