GRY
 
 

Filmowy Dzień Dziecka w kinie Praha

W najbliższy piątek, tj. 1 czerwca br. warszawskie Kino Praha organizuje trzydniową imprezę rodzinną - filmowy Dzień Dziecka.

Dzień Dziecko, kino Praha, filmy dla dzieci
fot. materiały prasowe
W programie znajdą się  nie tylko filmowe pokazy, ale i bezpłatne wydarzenia towarzyszące jak edukacyjne zabawy, konkursy czy warsztaty.

W ramach Filmowego Dnia Dziecka w Kinie Praha najmłodsi widzowie mają szansę zobaczyć zarówno produkcje najnowsze – premierowo w kinie Praha „GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE”, jak i niezapomniane klasyki, takie jak „PIĘKNA I BESTIA”, a także m.in. „MUPPETY”, „LATAJĄCA MASZYNA”, „ALE CYRK”, „MNIAM”.

Oprócz pokazów filmowych, z myślą o najmłodszych filmowych odbiorcach, przygotowano liczne atrakcje: warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe, malowanie buziek w motywy filmowe, konkurs plastyczny z nagrodami, quiz „Co wiesz o filmie”, filmowe czytanki, zabawy z chustą Klanzy, warsztaty małych odkrywców i wiele innych.

Podczas warsztatów młodych filmowców dzieci będą mogły sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę o filmie, m.in. o poszczególnych zawodach związanych z produkcją filmową czy elementach animacji. Niewątpliwą atrakcją będzie też możliwość zwiedzania kabiny operatorskiej.

Udział w większości przygotowanych atrakcji jest bezpłatny.

Koszt biletów na seanse analogowe wynosi 13 zł, a na seanse cyfrowe i 3D - 16 zł.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj