Psi patrol
fot. screen

Film „Psi Patrol”: bohaterskie pieski po raz pierwszy na dużym ekranie!

Ryder i ulubione bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Drużyna zyskuje nową sojuszniczkę, bystrą jamniczkę, Liberty. Uzbrojony w nowe gadżety Psi Patrol walczy o ocalenie mieszkańców Miasta Przygód!
Psi patrol
fot. screen
„Psi Patrol” to jeden z najbardziej lubianych seriali dla dzieci. Bawi i jednocześnie uczy bycia dobrymi obywatelami poprzez pracę zespołową, lojalność i przyjaźń.

„Psi Patrol”: pierwszy film kinowy!

Kiedy szczenięta otrzymują wezwanie o pomoc, „pakują swój pojazd i ruszają do dynamicznie rozwijającej się metropolii, Miasta Przygód” – mówi reżyser, Cal Brunker. „Niestety nowo wybrany burmistrz Humdinger stwarza problemy. Więc szczenięta muszą uratować miasto.”

„Humdinger jest zapatrzony w siebie, zarozumiały, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.” – tłumaczy Brunker.
psi patrol film
Film kinowy ma też nowego bohatera, a raczej bohaterkę – Liberty. Jest ona miniaturową, długowłosą jamniczką, która dorastała na ulicach Miasta Przygód. To największa fanka Psiego Patrolu, która zawsze marzyła, aby pewnego dnia dołączyć do piesków. Wspaniałą rzeczą w Liberty jest to, że zawsze broni tego, co słuszne. Ma wszystkie cechy, które sprawiają, że idealnie pasuje do Psiego Patrolu.

„Kluczową rzeczą w Liberty jest jej niezwykły optymizm i pewność siebie” – dodaje Jennifer Dodge, producent filmu. „Jest radosną postacią, która we wszystkich dostrzega to, co najlepsze, kocha swoje miasto i chce je chronić.”
liberty psi patrol
„Serial cieszy się wielkim zaufaniem wśród rodziców i to zaufanie jest w pełni zasłużone” – mówi Ramsey Naito, prezes działu animacji w Nickelodeon. „Treść każdego odcinka jest ekscytująca i pokazuje urocze, milutkie, inteligentne, bohaterskie i ambitne szczeniaki. To najlepsi przyjaciele dzieci.”

Aby sprostać wymaganiom kinowym i zapewnić widzom nowe wrażenia, filmowcy zatrudnili reżysera Cala Brunkera. „Chcieliśmy, aby film dostarczył nową fabułę i jakość” – dodaje Naito.
film psi patrol 
Filmowcy postanowili, że oprócz pokazania osobowości każdego z bohaterów, ich obowiązków, ważne są też ich niesamowite, nowe pojazdy i gadżety. Na przykład Chase dostaje nowy samochód, który jest superszybki, ma nawet motocykl ukryty wewnątrz pojazdu. Oczywiście wszystkie szczeniaki otrzymują nowe mundury Miasta Przygód wraz z plecaczkami pełnymi nowych gadżetów.

Serial Psi Patrol zadebiutował w 2013 roku w stacji Nickelodeon, stając się hitem na całym świecie. Obecnie emitowany jest w 160 krajach. Wśród jego fanów są: kanadyjski premier Justin Trudeau, Justin Timberlake, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Dax Shepard i Kim Kardashian – oraz ich dzieci.

Pierwszy film fabularny o drużynie Psiego Patrolu. Premiera w Polsce: 3 września 2021 r.​

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy