GRY
 
 

Filmy dla dzieci - marzec, Warszawa

Zapraszamy na seanse filmowe i zajęcia plastyczne dla dzieci w warszawskiej kawiarni Kalimba.

logo, kalimba
Małe Kino Kalimba 
PIĄTEK  godz. 17:00 – 18:00
 
Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień. Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 15zł
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica. 
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
1 marca PIĄTEK godz. 17:00
Królowa Śniegu
Wszyscy już tylko czekamy aż stopnieje śnieg i nastanie długo wyczekiwana wiosna. Ale zanim to się stanie w Małym Kinie Kalimba poznamy wyjątkowo zimową opowieść o Królowej Śniegu i razem z Kayem i Gerdą rozprawimy się ze złymi czarami. Po seansie każdy z nas wykona własny wielki zimowy kolaż przy użyciu różnych technik plastycznych a także wytnie swój własny, szczęśliwy płatek śniegu. Zapraszamy!
 
15 marca PIĄTEK godz. 17:00
Dzieci Pana Astronoma
Zbliża się wiosna, a z nią piękne niebo i gwiazdy na nim. W tym tygodniu poznamy opowieść o Panu Astronomie, dowiemy się kto to taki, czym się zajmuje i dlaczego jego dzieci mają takie dziwne imiona. Po bajce każdy z nas wykona swoją własną ozdobną recyklingową lunetę i obejrzy przez nią jak wygląda niebo o tej porze roku. Nie może Was zabraknąć!
 
22 marca PIĄTEK godz. 17:00
Krecik w cyrku
Wiosna w końcu jest z nami, zwierzątka budzą się z zimowego snu, a zatem podążymy podczas dzisiejszego seansu w Małym Kinie śladami Krecika i jego przyjaciół, aż do cyrku, gdzie poznamy różne cyrkowe zwierzęta. Później wspólnymi siłami zbudujemy prawdziwego, ogromnego lwa! 
 
29 marca PIĄTEK godz. 17:00
Lokomotywa
W tym tygodniu w Małym Kinie będzie trochę bardziej poetycko, ponieważ na ekranie pojawi się wierszyk Lokomotywa! Razem dowiemy się co znajduje się w którym wagonie i spróbujemy pomóc lokomotywie wyruszyć ze stacji. Po seansie sami przez chwilę pobawimy się w pociąg, a następnie każdy zbuduje swój własny pudełeczkowy pociąg i ustawi go na małym torze. Ciuch-ciuch, w drogę!
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.
Doładuj
Przeładuj