GRY
 
 

„Floryści Dzieciom”

20. 08. 2011r. w Muzeum Warmii i Mazur Zamek pomiędzy godziną 11.00-13.00 warsztaty dla dzieci.

wydarzenia
fot. Muzeum Warmii i Mazur
Akcja „Floryści Dzieciom” w ubiegłym roku cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców Olsztyna. W tym roku ponownie zapraszamy na wspaniałą przygodę w świecie kwiatów. Warsztaty dla dzieci prowadzić będą Zofia Wojciechowska z Stowarzyszenia Zielone Dzieci i Kasia Ząbek od wielu lat związana z światem kwiatów. Prowadzi ona od ponad 5 lat na terenie nie tylko Olsztyna ale i całego województwa warsztaty i kursy florystyczne zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży.

Celem ogólnopolskiej akcji „Floryści Dzieciom” pod patronatem FORUM KWIATOWE jest zaszczepienie miłości do kwiatów w młodym wieku oraz propagowanie sztuki układania kwiatów i zawodu florysty a także integracja wielopokoleniowa wokoło tematu ekologii uwrażliwiająca na piękno otaczającego nas świata i naszej przyrody. Podczas spotkania będzie można zagłosować na Mazury Cud Natury.
 
Muzeum Warmii i Mazur
10-074 Olsztyn, ul. Zamkowa 2
89 527 95 96 w.23
Pracownia Informacji i Komunikacji

więcej »
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj