GRY

Jak usiądziesz to... nie wstaniesz! 5 foteli do karmienia dziecka (totalny relaks!)

Jeśli uważasz, że fotel do karmienia piersią lub butelką jest zupełnie niepotrzebny, to znaczy, że A. nigdy nie karmiłaś piersią ani butelką, B. nigdy nie miałaś wygodnego fotela. Dzięki tym fotelom karmienie stanie się najwygodniejszą rzeczą pod słońcem i przyjemnym relaksem. I to o każdej porze dnia i nocy!
najlepsze fotele do karmienia piersią - skandynawskie
fot. Materiały prasowe Allegro
Są mamy, które karmią dziecko na siedząco, są mamy które karmią na leżąco. Te, które długo karmią piersią, i te które karmią butelką. Zazwyczaj jest tak, że im dziecko jest większe, a wasze wspólne karmienie piersią prostsze i szybsze (wiem z doświadczenia), tym wygodniej karmi się dziecko na siedząco. Ja nie miałam idealnego fotela do karmienia i... dziś bardzo tego żałuję. Mój kręgosłup i plecy nigdy mi tego nie wybaczą. Mamy dbajcie o swoją wygodę w czasie karmienia dziecka! Wyprostowane i podparte plecy to podstawa. Poza tym ojciec też człowiek i jak karmi malucha musi mu być wygodnie. Oto TOP 5 najlepszych foteli do karmienia w dobrych cenach, które posłużą wam w czasie karmienia, a i później.
Fotel do karmienia numer 1.Dlaczego ten model fotela jest na pierwszym miejscu? Jest wygodny, pasuje do większości wystroju współczesnych mieszkań Polaków i jest dostępny w takiej ilości wersji, kolorów i obić, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli pokój urządziliście w pastelowych barwach, wybierzcie wzorzysty fotel. Nie będzie na nim widać żadnych plam, a tych przy maluchu będzie sporo. Warto również wybierać obicia, które łatwo się czyści (modne welwetowe czyli aksamitne odradzam już na wstępie, bo od razu widać mazy i dotknięcia) lub niezbyt drogie modele foteli, w których łatwo i stosunkowo tanio da się wymienić tapicerkę. Zainwestujcie też od razu w podnóżek do fotela, by usprawnić krążenie nóg. Tego typu uszaki znajdziecie w cenach na Allegro już od około 600 zł i w ratach 0% po 18.30 zł. Jeśli wzory to nie wasz styl, różowych, błękitnych i szarych uszaków jest bez liku.
Fotel do karmienia numer 2. Model Childhome od razu z podnóżkiem. Łączy funkcję bujania, huśtania i kołysania. W Stanach Zjednoczonych to obowiązkowy mebel w każdym dziecięcym pokoju, który uprzyjemnia czas karmienia, daje odpocząć plecom i relaksuje. Ma nietypową konstrukcję, która sprawia, że "płynie" nie tylko fotel, ale i podnóżek! W materiałowych podłokietnikach są również głębokie kieszenie. Do karmienia i nie tylko! I dla mamy, ale i dla taty. Pamiętajcie też o karmiących butelką ojcach. Ich wygoda też jest ważna. Totalny hit, mimo że na pierwszy rzut oka nie szalejesz z zachwytu. Poczekaj aż usiądziesz!
Fotel do karmienia numer 3. Tutaj klasyczny polski produkt. Na zdjęciu akurat model nazwany Velvet, ale można wybrać sobie dowolny materiał na obicie oraz kolor drewna. Ma odpowiednie proporcje i jest zbudowany w całości na solidnej, drewnianej konstrukcji. Wypełnienie stanowi pianka PU oraz specjalna włóknina. Nóżki są gięte, lakierowane nieszkodliwą dla zdrowia bejcą. Można także do kompletu dobrać wersję mini fotela Velvet dla dzieci! Dostępny na zamówienie.
Fotel do karmienia numer 4.Typowy uszak. Lekka konstrukcja. Siedzi się bardzo wygodnie. Można też po turecku. Wersji tego fotela jest bez liku. Można wybrać oryginalne lub tzw. inspirowane wersje. To już zależy od zasobności portfela, ale warto sprawdzać z jakich materiałów fotel został wykonany oraz jaka jest jego konstrukcja. Ten ma kubełkowe siedzisko i przyjemny w dotyku materiał. Uniwersalny model.
Fotel do karmienia numer 5. Tu pewnie wszystkich zaskoczę, ale tego typu krzesło jest jak fotel bujany. Jest bardzo wygodne do karmienia dziecka. Karmiłam na takich krzesłach wiele razy i za każdym razem byłam zadziwiona ich wygodą. Ważna jest zapewne odpowiednia konstrukcja, której mamy 100% pewność wybierając oryginalne modele. Jeśli więc nie macie miejsca na fotel o odpowiednich proporcjach albo nie chcecie wybierać mebla, który posłuży wam na lata, czy też zamierzacie karmić np. także na superwygodnej sofie, takie lekkie krzesło będzie idealne. Do karmienia i relaksu. Przy tym wygląda nowocześnie i nie zagraca przestrzeni!
Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Zima z niemowlakiem

Przygotowania do świąt