Foteliki samochodowe Cybex w promocji w Lidlu
fot. AdobeStock

Foteliki Cybex od 444 zł od dziś w Lidlu. Nie przegapcie!

Szukacie fotelika samochodowego sprawdzonej firmy? Skorzystajcie z promocji w Lidlu na produkty marki Cybex. Zdradzamy, gdzie jeszcze znajdziecie je w świetnych cenach!
Milena Oszczepalińska
Foteliki samochodowe Cybex w promocji w Lidlu
fot. AdobeStock
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci w trakcie podróży, nie może być mowy o kompromisach. W marketach można znaleźć mnóstwo różnych modeli i marek fotelików samochodowych, jednak przy ich wyborze nigdy nie powinniśmy kierować się wyłącznie ceną. Tu najważniejsza jest jakość. Ale jeśli wysoka jakość łączy się z okazyjną ceną, wówczas sytuacja nas jako klientów jest najlepsza. Lidl znany jest z tego, że dba nie tylko o to, by oferowane produkty były porządne, lecz także by nie obciążały zbytnio naszych domowych budżetów. Jeśli zatem jesteście na etapie poszukiwań fotelika do samochodu dla waszego dziecka, wybierzcie się do Lidla właśnie. Od jutra w sprzedaży będą tam różne modele fotelików samochodowych Cybex. Ale uwaga, oferta obowiązuje tylko do soboty!

Fotelik Cybex Solution M-Fix SL 

Model ten przeznaczony jest dla dzieci o wadze 15-36 kg. Wyposażony jest w system L.S.P., czyli niezależnie regulowane osłony boczne służące do absorbcji energii uderzenia we wczesnym stadium. Zagłówek można regulować aż na 12 poziomów wysokości, dzięki czemu fotelik jest wygodny i rośnie wraz z dzieckiem. Posiada zaczepy do montowania na bazie ISOFIX. Teraz w Lidlu możecie kupić go za 555 zł z trzyletnią gwarancją.
Redakcja poleca: Kupno fotelika samochodowego - na co zwracać uwagę? - film
Jakie są najważniejsze zasady, którymi trzeba się kierować kupując fotelik dla dziecka? Czy wszystkie foteliki samochodowe są tak samo bezpieczne? Na te i inne pytania o foteliki samochodowe odpowiada specjalista marki BeSafeTomasz Świergolik.

Fotelik Cybex Pallas-Fix

Ten fotelik samochodowy posłuży dziecku naprawdę na długo. Mogą go użytkować maluchy od 9 do 36 kg. Posiada zaczepy do wpinania na bazę ISOFIX, ale może być również użytkowany bez bazy i montowany na pasy bezpieczeństwa. 3-stopniowa regulacja odchylenia zagłówka zapewnia komfort dziecka nawet w trakcie snu. Dzięki specjalnej osłonie na tułów maluch jest zabezpieczony w razie wypadku bez konieczności ograniczania ruchów w trakcie jazdy w foteliku. Model ten kosztuje w Lidlu 777 zł. Posiada 3-letnią gwarancję.

Fotelik Cybex Solution X-Fix 

Trzeci model fotelika dostępny w Lidlu to zwycięzca testu Stiftung Warentest. Przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Wyposażony jest w L.S.P. System Plus, 3-stopniową regulację zagłówka, 11-poziomową regulację wysokości, funkcję odchylenia oparcia. Może być montowany w samochodach z bazą ISOFIX lub bez. Siedzisko jest głębokie i szerokie, co zapewnia dziecku wygodę w trakcie jazdy nawet na dłuższych trasach. Teraz możecie kupić ten fotelik w Lidlu za 444 zł. Gwarancja obowiązuje 3 lata.

Źródło: lidl.pl [content:0_26035,0_25858,0_25648,0_24745:undefined]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy