GRY
 
 

FRANCUSKI DLA DZIECI

Akademia Kreatywnego Rozwoju Tamika serdecznie zaprasza na zajęcia „Francuski dla dzieci”. Zajęcia organizowane są w kilku grupach wiekowych od 16 miesiąca do 11 lat.

logo
fot. tamika.pl
Zajęcia prowadzone są w całości w języku francuskim. Stosowaną metodą jest TPR (Total Physical Response - reagowanie całym ciałem ), zabawy paluszkowe, plastyczne, wspierające rozwój wszystkich zmysłów. Na zajęciach Maluchy poprzez zabawę pogłębiają swoją wiedzę na temat otaczającego świata. Uczą się wierszyków, rymowanek i piosenek, a wszystko to w języku francuskim.
Co istotne dzieci na tym etapie rozwojowym zaczynają bardzo szybko używać słów w języku obcym.

Program uzależniony jest od wieku dzieci.

Możesz dokonać rezerwacji również:  na miejscu w lokalu telefonicznie pod numerem: 535 644 990 mailowo: tamika.pl

Warunkiem rezerwacji jest przedpłata, na konto: 61 2490 0005 0000 4510 9850 5850 lub bezpośrednio w placówce, kartą lub gotówką.  Prosimy w tytule podać nazwę zajęć.

więcej»
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj