GRY
 
 

"Fritz Flitz" w Śląskim Teatrze Tańca

21.03.2012r.,godz.11.00 Śląski Teatr Tańca zaprasza dzieci na wyjątkowy spektakl dla dzieci w wykonaniu studentów CODARTS (jedna z najlepszych uczelni tańca z Holandii).

Śląski Teatr Tańca
Przedstawienie będzie doskonałą okazją do poznania przez dzieci tańca współczesnego, w zupełnie innej formule.
Dodatkowo, zainteresowanym grupom, umożliwimy udział w godzinnych warsztatach prowadzonych przez aktorów z Holandii.

Cena biletów:
Spektakl - 9 zł
Spektakl + warsztaty 11 zł (ilość miejsc ograniczona)

"Fritz Flitz"
Czy widziałeś kiedyś superbohatera? To ktoś, kto ratuje ludzi z wypadków i używa swoich supermocy do łapania złych typów. Jednak z supermocami czy bez, superbohater także może zostać zraniony albo popaść w przygnębienie. Dlatego właśnie prawie każdy superbohater ma przyjaciela. Fritz Flitz jest takim superbohaterem i też ma swojego towarzysza, Actie Arie! Kiedy Fritz jest przygnębiony lub zraniony, Actie Arie wspiera go. Kiedy Fritz się nudzi, wtedy bawi się w tajemnicy swoimi supermocami, jednak to czasami wymyka się spod kontroli. Życie superbohatera jest trudne i czasami nie wszystko się udaje. Być może mógłbyś użyć swoich supermocy, żeby pomóc mu łapać bandytów. Fritz jest bardzo błyskotliwy, ale trochę niezdarny! Czy jest prawdziwym superbohaterem?

Spektakl dla dzieci w wieku 4 - 8 lat.


REZERWACJA BILETÓW pod numerem telefonu 32 281 82 53 drogą emailową sekretariat@stt.art.pl

Śląski Teatr Tańca
ul. Żeromskiego 27
41 – 902 Bytom
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj