Olga Frycz czyta dziecku ulicę Czereśniową
fot. ons.pl

Olga Frycz czyta dziecku cudowną książeczkę. To absolutny hit i mamy go tutaj!

Ta książka podbiła serca setek tysięcy dzieci i mam na świecie. Jeżeli jeszcze jej nie znacie, najwyższa pora ją poznać!
Agnieszka Majchrzak
Olga Frycz czyta dziecku ulicę Czereśniową
fot. ons.pl
Olga Frycz chętnie pokazuje na swoim Instagramie produkty dla dzieci, z których korzysta jako mama rocznej Helenki. Aktorka bardzo też dba, aby kupowane zabawki wszechstronnie rozwijały córkę. Helenka ma wystrzałową tablicę manipulacyjną w postaci lamy, ale ma też i inne atrakcje. Na pierwsze urodziny otrzymała w prezencie książeczkę „Jesień na ulicy Czereśniowej". Jest fantastyczna i nawet dorosłym ciężko jest od niej oderwać wzrok.

„Tyle się dzieje na tych obrazkach"

- Tyle się dzieje na tych obrazkach. Są dynie, bociany, sklepy, auta, babcie i dziadkowie, wózki, drzewka, pieski, kotek, domki, uliczki a na tych ulicach stragany. Są balony, rakiety, kościół, pan policjant i nawet kosmonauta - opisuje książkę zachwycona Frycz.

Aktorka wyznała, że jeszcze nie jest na etapie czytania dziecku do snu, ale w ciągu dnia i wieczorem malutka sama chętnie pokazuje, jakiej książeczki ma ochotę posłuchać. - Dziś wyciągnęła z pudła „Jesień na ulicy Czereśniowej", dostała ją na swoje urodziny. Nie wiem, czy znacie tę książeczkę, ale jeśli nie, to bardzo Wam polecamy - napisała mama do swoich fanek.

Okazuje się, że mamy dobrze wiedzą, o co chodzi. - Ulica Czereśniowa wymiata! Można przy niej spędzać z dzieckiem dluuuugie minuty, nasz ulubieniec - odpisała jedna z nich.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍂Póki co, nie jestem jeszcze na etapie czytania Helenie książek na dobranoc, ale w ciągu dnia i wieczorem Helcia sama pokazuje mi na którą obrazkową książeczkę ma akurat ochotę 😉 Dziś wyciągnęła z pudła „Jesień na ulicy Czereśniowej” 🍂 dostała ją na swoje urodziny. Nie wiem czy znacie tę książeczkę, ale jeśli nie, to bardzo Wam polecamy. Tyle się dzieje na tych obrazkach. Są dynie, bociany, sklepy, auta, babcie i dziadkowie, wózki, drzewka, pieski, kotek, domki, uliczki a na tych ulicach stragany. Są balony, rakiety, kościół, pan policjant i nawet kosmonauta 😌 A Wasze dzieci mają już swoją ulubioną książeczkę ? Bajkę ? #jesieńnaulicyczereśniowej @dwiesiostry #bookstagram

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Ilustracje opowiadające wciągąjące historie

W książce nie ma w niej ani jednego słowa natomiast przepełniona jest cudownymi rysunkami opowiadającymi o grupie sympatycznych bohaterów. Pełno w niej zabawnych szczegółów i scenek z codziennego życia.

Jesień w pełni, więc taka książeczka jak „Jesień na ulicy Czereśniowej" może być teraz idealnym sposobem na spędzanie czasu z maluchem. Klikając tutaj, możecie od razu ją kupić:
 
Frycz czyta dziecku „Jesień na ulicy Czereśniowej"
 


Książeczka pochodzi z uwielbianej przez dzieci serii „Ulica Czereśniowa", która składa się pięciu części pt.: „Wiosna", „Lato", „Jesień", „Zima" oraz „Noc".
 

Każda strona książki to barwna i pełna szczegółów ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy jej bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. To nieograniczone pole do rozwoju wyobraźni dziecka.

Czytanie książek niebywale wzbogaca rozwój dziecka, właściwie w każdej dziedzinie. Dlatego gorąco zachęcamy was do czytania maluszkom od małego. Robicie tak?

Źródło: Instagram

Zobacz też: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy