Olga Frycz czyta dziecku ulicę Czereśniową
fot. ons.pl

Frycz sprawiła córeczce niespodziankę. Taka zabawka spodoba się każdemu dziecku

To idealny pomysł na prezent od Świętego Mikołaja zarówno dla malucha, jak i przedszkolaka.
Dominika Bielas
Olga Frycz czyta dziecku ulicę Czereśniową
fot. ons.pl
Olga Frycz pochwaliła się ostatnio na Instagramie, jaki prezent zrobiła córeczce. „Na Helcie czekała dziś w domu niespodzianka 😌Prawdziwe tipi ! Prawdziwa baza ! Ale frajda, mówię Wam 😁 Jak byłam mała to budowaliśmy z braćmi bazę z kołder i poduszek na łóżku piętrowym. Mieliśmy swoją lampkę, odrabialiśmy lekcje, puszczaliśmy muzykę z kaset, mama przynosiła nam jedzenie i picie i mogliśmy tam siedzieć cały dzień. Super wspomnienie 9…)” - napisała na profilu pod zdjęciem pięknego tipi. Falbaniasty wigwam w pudrowych kolorach będzie stałym elementem wystroju mieszkania Frycz zamiast kojca dla Helenki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)


Trudno się dziwić. Tipi jest nie tylko bardzo modnym akcentem wystroju pokoju dziecięcego, ale trzeba przyznać, że wszystkie dzieci je kochają. Na pewno zauważyłaś, że maluchy uwielbiają kryjówki i domki. Warto wiedzieć, że nie chodzi tu tylko o świetną zabawę, ale wynika to także z potrzeb malucha. Chowanie się w niewielkich, przytulnych miejscach daje poczucie bezpieczeństwa i wyzwala ogromne pokłady kreatywności. Poza tym pozwala maluchowi na budowanie własnej autonomii.

Tipi dla dziecka

Każdy z nas chyba pamięta budowanie fortów z poduszek, czy namioty z koców i krzeseł. Jest to szczególnie fajna zabawa, gdy przychodzi jesień i więcej czasu spędza się w domu. Dziś znacznie łatwiej zagwarantować dziecku taką zabawę, choćby kupując namiot, czy tipi.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy