LOL Suprise promocja w Biedronce

LOL Surprise do kupienia tanio w Biedronce!

W dniach od 25 lipca do 7 sierpnia w Biedronce będzie można kupić zabawki LOL Surprise w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie przegap tej promocji!
Ewa Janczak-Cwil
LOL Suprise promocja w Biedronce
Masz w domu fankę L.O.L. Surprise, która z zapałem kolekcjonuje figurki laleczek i zwierzątek? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", nie przegap tej promocji – figurka z akcesoriami za 49,99 oraz poduszka-pluszak za 19,99 zł.

Kiedy do Biedronki po LOL Surprise

Od najbliższego czwartku 25 lipca w sklepach sieci Biedronka na terenie całego kraju będzie można kupić w atrakcyjnych cenach zabawki i dodatki LOL Surprise. Znajdziesz w niej zabawki z serii Fuzzy Pets oraz poduszko-maskotki z podobiznami popularnych laleczek. To idealna okazja, aby podczas wakacji sprawić dziecku sympatyczną niespodziankę. Figurkę Fuzzy Pets kupisz w Biedronce o 30 zł taniej niż w renomowanym sklepie z zabawkami.
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?

Fuzzy Pets – opis produktu

Figurki z tej serii to zwierzątka pokryte futerkiem, które zmywa się w kąpieli. Dopiero wtedy można stwierdzić, jaki zwierzak był pod nim ukryty. Zanim jednak dziecko dotrze do zwierzaka, ma do rozpakowania 7 warstw. Pod każdą z nich ukryta jest niespodzianka. Całość znajduje się w pojemniczku w kształcie szamponu. Oczywiście podczas zakupu nie wiadomo, jakie zwierzątko zostało ukryte w środku.

Poduszka-pluszak LOL Surprise

Na podstawie zdjęcia w gazetce trudno stwierdzić jej wymiary. Wiadomo jednak, że poduszka ma kształt obrysu figurki lalki, której podobizna znajduje się na kolorowym tle. W ofercie Biedronki będą do wyboru poduszki z czterema postaciami laleczek. Wszystkie uszyto z miłego w dotyku materiału, więc mogą też pełnić funkcję przytulanek.

Jeśli nie pod drodze ci do Biedronki, tutaj znajdziesz produkty LOL Surprise w atrakcyjnych cenach:

[content:0_27217,0_27216,0_27213:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy