Gang Słodziaków
fot. mat. prasowe

Gang Słodziaków powrócił do Biedronki. Pluszaki są przecudne!

Czy jesteście gotowi na kolejne szaleństwo? W poniedziałek sieć sklepów Biedronka ruszyła z akcją „Gang Słodziaków - Magiczny Portal”.
Dominika Bielas
Gang Słodziaków
fot. mat. prasowe
Kto dołączy do „Gangu Słodziaków”? Bohaterami tegorocznej akcji są borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik i sarenka Hania oraz sześć Słodziaków Juniorów: pszczółka Pola, lis Lucuś, zajączek Zuzia i miniaturowe: nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia. Akcja ruszyła w poniedziałek 26 sierpnia br. i potrwa do 17 listopada.

Jak zdobyć nowego Słodziaka?

Podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej akcji „Gang Słodziaków” klienci, robiąc zakupy, będą otrzymywać specjalne naklejki. Dużego Słodziaka będzie można otrzymać bezpłatnie za 60 naklejek, a Słodziaka Juniora za 40 naklejek. 15 naklejek z kolei będzie uprawniać do odbioru książki „Gang Słodziaków”, która będzie dostępna też w regularnej sprzedaży za 9,99 zł. Każda naklejka to zakupy warte 40 zł. Dodatkowe naklejki na Słodziaki można będzie otrzymać za zakup owoców, warzyw i korzystanie z karty Moja Biedronka.
Gang Słodziaków

Jesienią 2017 i 2016 roku w sklepach Biedronka zrealizowano dwie odsłony promocji „Gang Świeżaków”, w której za naklejki za zakupy można było otrzymywać pluszowe owoce i warzywa. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. W ubiegłym roku „Gang Świeżaków” zastąpił „Gang Słodziaków”: Bóbr Borys, ryś Rysio, sowa Zosia, zając Zuzia, jeż Jerzyk, i lis Lucek. Oprócz pluszaków, w sklepach pojawiły się książki z opisem przygód Gangu Słodziaków "Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków", a na YouTubie piosenka, którą dzieci uwielbiają.
 
  [content:0_27302,0_27077,0_27313,0_27310:CMNews]  
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy